Vrijstaande woning te koop: Soestdijkseweg Noord 423, Bilthoven
KopenDe BiltVrijstaande woningenSoestdijkseweg Noord 423

Soestdijkseweg Noord 423

Bilthoven Noord II, De Bilt

€ 2.395.000
Buurt Bilthoven Noord II, BilthovenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 649m²
649m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een verhaal

Deze vrijstaande woning uit 1920 ademt karakter en ruimte. Met 649 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 4196 m² is het een plek waar je echt kunt leven. De ligging in Bilthoven biedt rust en groen, terwijl de stad binnen handbereik is. De vraagprijs van € 2.395.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaal en uitstraling van dit pand. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in De Bilt voor een vergelijking.

De buurt: Bilthoven Noord II

Bilthoven Noord II is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3. De bevolking is relatief oud: bijna een derde is 65 jaar of ouder. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt Bilthoven Noord II kenmerkt zich door een lage stedelijkheidsgraad (4) en een omgevingsadressendichtheid van 812, wat bijdraagt aan de ruime, groene sfeer.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, op nog geen kilometer afstand. Ook Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand, ongeveer 1,5 kilometer verderop. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals Montessorischool Bilthoven (op 7 minuten lopen) en Van Dijckschool (op 10 minuten lopen). De gemeente De Bilt biedt een goede mix van voorzieningen en natuur.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RUYSSENAARS MAKELAARS aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.395.000
Prijs per m²€ 3.690
Woonoppervlakte649m²
Perceeloppervlakte4196m²
Bouwjaar1920
EnergielabelE
BuurtBilthoven Noord II
WijkBilthoven Noord
GemeenteDe Bilt

Locatie

Soestdijkseweg Noord 423, Bilthoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Bilthoven Noord II

Inwoners2.215
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

13 binnen 5 km

SPAR
Bilderdijklaan 106
949m
Albert Heijn
De Kwinkelier 30
1521m
Lidl
De Kwinkelier 38
1537m

Scholen

26 binnen 5 km

Montessorischool Bilthoven
Basisonderwijs · 204 leerlingen
692m
Van Dijckschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
839m
Rooms Katholieke Basisschool St Theresia
Basisonderwijs · 383 leerlingen
935m

Veelgestelde vragen

Over Soestdijkseweg Noord 423, Bilthoven

Welk energielabel heeft Soestdijkseweg Noord 423?

De woning aan Soestdijkseweg Noord 423 in Bilthoven heeft energielabel E.

Is € 2.395.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 2.395.000 is aan de hoge kant, maar gezien de enorme oppervlakte (649 m²) en het perceel van 4196 m² is het niet ongebruikelijk voor een vrijstaande woning uit 1920 in Bilthoven. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de exclusiviteit. Het energielabel E betekent wel dat je rekening moet houden met hogere stookkosten.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1,2 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. De buurt is rustig en groen, met een lage stedelijkheidsgraad.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Montessorischool Bilthoven ligt op 692 meter (ongeveer 8 minuten lopen) en Van Dijckschool op 839 meter. Ook is er een school voor voortgezet speciaal onderwijs, Berg en Bosch Onderwijs, op 1,2 km.