Vrijstaande woning te koop: Sophiaweg 4, Nijmegen

Sophiaweg 4

Kwakkenberg, Nijmegen

€ 2.700.000
Buurt Kwakkenberg, NijmegenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 711m²
711m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met allure

Deze vrijstaande woning aan de Sophiaweg in Nijmegen straalt klasse uit. Het huis uit 1912 is rijk aan karakter en biedt met 711 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 12.635 m² een zeldzame combinatie van ruimte en historie. De vraagprijs van €2.700.000 is aan de hoge kant, maar past bij het exclusieve aanbod van vrijstaande woningen in Nijmegen.

De buurt Kwakkenberg

Kwakkenberg is een rustige, groene buurt in Nijmegen-Oost. De buurt telt 1.480 inwoners en kent een mix van huishoudens, met relatief veel eenpersoonshuishoudens. Het is een plek waar je de stilte van de natuur combineert met de nabijheid van de stad. Meer over de buurt Kwakkenberg lees je op de buurtpagina.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Coop, op nog geen tien minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen is er ook PLUS en Albert Heijn binnen een kwartier. Kinderen gaan naar de Montessorischool K33, die om de hoek ligt, of naar Talita Koemi, een school voor speciaal onderwijs. De gemeente Nijmegen biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Claase Garantiemakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.700.000
Prijs per m²€ 3.797
Woonoppervlakte711m²
Perceeloppervlakte12635m²
Bouwjaar1912
BuurtKwakkenberg
WijkNijmegen-Oost
GemeenteNijmegen

Locatie

Sophiaweg 4, Nijmegen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kwakkenberg

Inwoners1.480
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Coop
Van 't Santstraat 380
903m
PLUS
Tooropstraat 16-26
1311m
Albert Heijn
Daalseweg 200
1544m

Scholen

54 binnen 5 km

Montessori College K33 Nijmegen
Voortgezet onderwijs · 575 leerlingen
189m
Talita Koemi
Speciaal onderwijs · 15 leerlingen
201m
Montessori College K27 Nijmegen
Voortgezet onderwijs · 1124 leerlingen
325m

Veelgestelde vragen

Over Sophiaweg 4, Nijmegen

Is €2.700.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.700.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning van 711 m² met een perceel van 12.635 m² in de gewilde buurt Kwakkenberg. Vergelijkbare woningen in Nijmegen zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de exclusiviteit. Of het een goede deal is, hangt af van jouw budget en wat je zoekt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Nijmegen-Oost, op 2,2 km van het treinstation. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of 5 minuten fietsen.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1912?

Een woning uit 1912 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan fundering, dak en installaties. Oudere huizen hebben soms enkel glas, maar dat is niet bevestigd.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Het Montessori College K33 (voortgezet onderwijs) ligt op 189 meter, en Talita Koemi (speciaal onderwijs) op 201 meter. Ook zijn er basisscholen in de omgeving, zoals De Berg op 507 meter. De afstand tot het basisonderwijs is gemiddeld 1,4 km.