Vrijstaande woning te koop: Speulderbos 3, Purmerend
Verkocht onder voorbehoud

Speulderbos 3

Purmer-Zuid/Noord, Purmerend

€ 879.500
Buurt Purmer-Zuid/Noord, PurmerendBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 188m²
188m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Speulderbos 3 in Purmerend ademt ruimte en rust. Met 188 m² woonoppervlak en een perceel van 480 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De woning uit 1989 is gebouwd in een tijd waarin stevige materialen en goede isolatie de norm waren. Met een vraagprijs van €879.500 is dit een marktconform aanbod voor een vrijstaand huis in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Purmerend voor een breder beeld.

Purmer-Zuid/Noord: een groene, gezinsvriendelijke buurt

De buurt Purmer-Zuid/Noord is een rustige woonwijk met veel groen. De omgevingsadressendichtheid is 2234, wat betekent dat het er best stedelijk is, maar de sfeer is toch dorps. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt, maar op basis van CBS-cijfers wonen er veel gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (87%) en 73% is koop. Het is een buurt waar je elkaar kent en waar kinderen veilig kunnen spelen. Lees meer over de buurt Purmer-Zuid/Noord.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Albert Heijn ligt op 470 meter, Vomar op 534 meter, allebei op loopafstand. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt: Oecumenische basisschool Het Baken op 510 meter, Montessori De Beleving op 701 meter en Openbare Basisschool De Delta Delfland op 746 meter. Het treinstation is op 2,1 km afstand, dus met de fiets ben je er zo. De gemeente Purmerend biedt een fijne mix van stedelijke voorzieningen en groene rust.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Achterdijk Makelaardij & Adviezen / Volkert Makelaardij op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 879.500
Prijs per m²€ 4.678
Woonoppervlakte188m²
Perceeloppervlakte480m²
Bouwjaar1989
EnergielabelB
BuurtPurmer-Zuid/Noord
WijkPurmer-Zuid
GemeentePurmerend

Locatie

Speulderbos 3, Purmerend

Buurt statistieken

Gegevens uit Purmer-Zuid/Noord

Inwoners5.145
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
Van Burgplein 5-6
470m
Vomar
Van Burgplein 12
534m
Lidl
Gildeplein 18
1481m

Scholen

42 binnen 5 km

Oecumenische basisschool Het Baken
Basisonderwijs · 117 leerlingen
510m
Montessori De Beleving
Basisonderwijs · 222 leerlingen
701m
Openbare Basisschool De Delta Delfland
Basisonderwijs · 226 leerlingen
746m

Veelgestelde vragen

Over Speulderbos 3, Purmerend

Welk energielabel heeft Speulderbos 3?

De woning aan Speulderbos 3 in Purmerend heeft energielabel B.

Is €879.500 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €879.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 188 m² met een perceel van 480 m² in Purmerend. Het energielabel B is gunstig en het bouwjaar 1989 betekent dat de woning in goede staat verkeert. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Purmerend ligt op 2,1 km afstand, wat goed te fietsen is. Er zijn ook bushaltes in de buurt, maar specifieke lijnen worden niet genoemd.

Zijn er scholen in de buurt van Speulderbos 3?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Oecumenische basisschool Het Baken ligt op 510 meter, Montessori De Beleving op 701 meter en Openbare Basisschool De Delta Delfland op 746 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Purmerend, op 3,1 km afstand.

Wat voor type buurt is Purmer-Zuid/Noord?

Purmer-Zuid/Noord is een rustige, groene woonwijk met veel eengezinswoningen (87%) en koopwoningen (73%). De buurt heeft 5145 inwoners, waarvan veel gezinnen en ouderen. De omgevingsadressendichtheid is 2234, wat duidt op een stedelijke omgeving, maar de sfeer is dorps. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Hoeveel onderhoud vraagt een vrijstaande woning uit 1989?

Een woning uit 1989 is relatief modern en heeft doorgaans goed onderhoud. Het energielabel B wijst op redelijke isolatie. Specifieke onderhoudskosten zijn niet bekend.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn twee supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 470 meter en Vomar op 534 meter. Ook zijn er Lidl, Jumbo en PLUS op 1,5 tot 1,6 km afstand. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver te reizen.