Vrijstaande woning te koop: Stationsstraat 64, Maarheeze
KopenCranendonckVrijstaande woningenStationsstraat 64

Stationsstraat 64

Maarheeze, Cranendonck

€ 840.000
Buurt Maarheeze, MaarheezeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 204m²
204m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Maarheeze

Deze vrijstaande woning uit 2004 staat in een rustige straat in Maarheeze. Met 204 m² woonoppervlak en een perceel van 648 m² is er volop ruimte. Het energielabel A+ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €840.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Cranendonck.

De buurt: Maarheeze

Maarheeze is een dorp met ruim 4600 inwoners, waar veel gezinnen wonen. Het is er rustig en groen, met een park op loopafstand. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en driekwart is koop. De buurt Maarheeze heeft een dorps karakter.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook is er een SPAR express twee straten verder. Kinderen kunnen naar basisschool De Stapsteen of De Ontdekking, beide op loopafstand. Voor de middelbare school moeten ze iets verder, naar Weert of Budel. De gemeente Cranendonck biedt rust en ruimte.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Raadhuis Makelaars B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 840.000
Prijs per m²€ 4.118
Woonoppervlakte204m²
Perceeloppervlakte648m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA+
BuurtMaarheeze
WijkMaarheeze
GemeenteCranendonck

Locatie

Stationsstraat 64, Maarheeze

Buurt statistieken

Gegevens uit Maarheeze

Inwoners4.635
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Smits van Oyenlaan 2G
343m
SPAR express
Rijksweg A2
743m
SPAR
Pastoor Thijssenlaan 1a
4268m

Scholen

5 binnen 5 km

Basisschool De Stapsteen
Basisonderwijs · 323 leerlingen
435m
De Ontdekking Openbare Basisschool Maarheeze
Basisonderwijs · 127 leerlingen
438m
Scholengemeenschap Philips van Horne voor LYC HAVO MAVO VBO LWOO
Voortgezet onderwijs · 130 leerlingen
2692m

Veelgestelde vragen

Over Stationsstraat 64, Maarheeze

Welk energielabel heeft Stationsstraat 64?

De woning aan Stationsstraat 64 in Maarheeze heeft energielabel A+.

Is €840.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €840.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Maarheeze. De woning is ruim (204 m²) en heeft een groot perceel (648 m²), met een modern energielabel A+. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van Maarheeze?

Maarheeze ligt in de gemeente Cranendonck, in de provincie Noord-Brabant. Het treinstation ligt op 1,7 km afstand, dus op loop- of fietsafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Basisschool De Stapsteen (435 m) en De Ontdekking Openbare Basisschool Maarheeze (438 m). Voor voortgezet onderwijs moeten kinderen naar Weert of Budel, op ongeveer 2,7 km afstand.