Vrijstaande woning te koop: Steenbok 5, Oostburg

Steenbok 5

Oostburg, Sluis

€ 865.000
Buurt Oostburg, OostburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 228m²
228m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Oostburg

Deze vrijstaande woning aan de Steenbok 5 staat in een rustige buurt van Oostburg. Met 228 m² woonoppervlak en een perceel van 900 m² is er volop ruimte. De woning uit 1979 heeft energielabel C. De vraagprijs van €865.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Sluis.

Buurt Oostburg

Oostburg is een dorp met ruim 4300 inwoners, waar veel ouderen wonen (30% is 65+). Het is een stille buurt, maar bewoners merken verandering: "We hadden een prachtige wijk. Begint nu aardig op een achterbuurt te lijken," zegt een bewoner. Een ander: "Van mooi naar lelijk. Op sommige plekken lijkt het wel een schroothoop." Toch is de sfeer overwegend rustig, met veel eengezinswoningen (81%). Bekijk ook de cijfers van Oostburg.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo of Lidl, beide om de hoek (op 700 meter). Ook Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand (ruim een kilometer). Kinderen gaan naar Basisschool de Berenburcht of Basisschool Sint Bavo, twee straten verder (600 meter). Voor voortgezet onderwijs is het Zwin College op tien minuten lopen. De gemeente Sluis biedt verder voorzieningen zoals een park op 200 meter en een restaurant om de hoek.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Dobbelaere Makelaars op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 865.000
Prijs per m²€ 3.794
Woonoppervlakte228m²
Perceeloppervlakte900m²
Bouwjaar1979
EnergielabelC
BuurtOostburg
WijkOostburg
GemeenteSluis

Locatie

Steenbok 5, Oostburg

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 9 bewoners

5.5
E
25-01-2026
een doodlopende straat met veel te veel auto's

Nieuwe bewoners, achterbaks, beschuldigen mij van een rattenplaag, ik krijg de woningbouw op mijn nek. Er is geen rattenplaag. Treiteren, ze willen me weg hebben, dat is wel duidelijk maar ik ga niet weg uit een huis waar ik sinds 2003 woon. Die pmd zakken liggen op tijden buiten dat ze niet worden opgehaald, dat trekt ongedierte aan. Iedereen is zeer op zichzelf vind ik niet erg want dat ben ik ook. Honden blaffen een zit hele dagen opgesloten in een kooi komt nooit buiten word misschien 1x per 6 maanden eens uitgelaten . naast me hebben ze cavia's buiten zitten in een hok overal etensresten en dan word ik beschuldigd van een rattenplaag? ik heb niet eens een huisdier ik laat met enige regelmaat een tuinman komen omdat ik dat zelf niet meer kan. Schimmel in de badkamer, luchten helpt niet. keuken geplaatst een complete aanfluiting maar een vrouw kan geen tekeningen lezen *kuch* en dan komen ze 1 jaar geleden vragen of ik een andere keuken wil, ik ga niet weer een hele week in de herrie zitten en in de troep en aan die keuken mankeert niks.

5.5
Marijke
29-12-2025
Verpaupert

We hadden een prachtige wijk. Nette straten overal netjes. Begint nu aardig op een achter buurt te lijken. Slordig vies .

5.6
Marijke
18-12-2025
Van mooi naar lelijk