Tussenwoning te koop: Nieuwstraat 37, Oostburg
KopenSluisTussenwoningenNieuwstraat 37

Nieuwstraat 37

Oostburg, Sluis

€ 197.500
Buurt Oostburg, OostburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 126m²
126m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 244m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Oostburg

Deze tussenwoning uit 1954 staat in een straat waar het leven zijn eigen ritme heeft. Met 126 m² woonoppervlak en een perceel van 275 m² is er flink wat ruimte. De woning wordt aangeboden voor € 197.500, een prijs die marktconform is voor tussenwoningen in Sluis.

Buurt Oostburg

Oostburg is een dorp met ruim 4300 inwoners, waar het aandeel 65-plussers opvalt. De sfeer is gemengd: sommige bewoners zijn kritisch. Een van hen zegt: "We hadden een prachtige wijk. Begint nu aardig op een achterbuurt te lijken." Een ander noemt het "een doodlopende straat met veel te veel auto's". Toch is er ook rust: de omgevingsadressendichtheid is laag, wat past bij een dorpse setting. Bekijk ook de buurt Oostburg.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (244 m) of de Jumbo en Lidl twee straten verder (264 m). Basisschool de Berenburcht (334 m) en Sint Bavo (348 m) zijn op loopafstand, net als het Zwin College (148 m) voor voortgezet onderwijs. Een park of plantsoen vind je naast de deur (200 m). De gemeente Sluis biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en restaurant op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via MYHOUSE makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 197.500
Prijs per m²€ 1.567
Woonoppervlakte126m²
Perceeloppervlakte275m²
Bouwjaar1954
BuurtOostburg
WijkOostburg
GemeenteSluis

Locatie

Nieuwstraat 37, Oostburg

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 9 bewoners

5.5
E
25-01-2026
een doodlopende straat met veel te veel auto's

Nieuwe bewoners, achterbaks, beschuldigen mij van een rattenplaag, ik krijg de woningbouw op mijn nek. Er is geen rattenplaag. Treiteren, ze willen me weg hebben, dat is wel duidelijk maar ik ga niet weg uit een huis waar ik sinds 2003 woon. Die pmd zakken liggen op tijden buiten dat ze niet worden opgehaald, dat trekt ongedierte aan. Iedereen is zeer op zichzelf vind ik niet erg want dat ben ik ook. Honden blaffen een zit hele dagen opgesloten in een kooi komt nooit buiten word misschien 1x per 6 maanden eens uitgelaten . naast me hebben ze cavia's buiten zitten in een hok overal etensresten en dan word ik beschuldigd van een rattenplaag? ik heb niet eens een huisdier ik laat met enige regelmaat een tuinman komen omdat ik dat zelf niet meer kan. Schimmel in de badkamer, luchten helpt niet. keuken geplaatst een complete aanfluiting maar een vrouw kan geen tekeningen lezen *kuch* en dan komen ze 1 jaar geleden vragen of ik een andere keuken wil, ik ga niet weer een hele week in de herrie zitten en in de troep en aan die keuken mankeert niks.

5.5
Marijke
29-12-2025
Verpaupert

We hadden een prachtige wijk. Nette straten overal netjes. Begint nu aardig op een achter buurt te lijken. Slordig vies .

5.6
Marijke
18-12-2025
Van mooi naar lelijk