Vrijstaande woning te koop: 't Böschke 9, Klimmen

't Böschke 9

Termaar, Voerendaal

€ 889.000
Buurt Termaar, KlimmenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 415m²
415m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het Limburgse heuvelland

Deze vrijstaande woning aan 't Böschke 9 in Klimmen ademt rust en ruimte. Met 415 m² woonoppervlak op een perceel van 667 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1983 heeft energielabel C en staat te koop voor € 889.000. In vergelijking met andere vrijstaande woningen in Voerendaal is de prijs marktconform.

Buurt Termaar: groen en dorps

De woning ligt in de buurt Termaar, een rustige woonwijk in het buitengebied van Klimmen. De buurt telt 710 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is er opvallend groen en de omgevingsadressendichtheid is laag (377 per km²), wat zorgt voor een echte dorpsfeer. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: 97% van de woningen is eengezinswoning en 87% is koop.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 879 meter, om de hoek dus. Ook de Albert Heijn en Aldi zijn binnen een paar kilometer te vinden. Basisschool Ummer Clumme zit op 561 meter, twee straten verder, en Basisschool Sint Theresia op 965 meter, tien minuten lopen. Het treinstation ligt op 500 meter. De gemeente Voerendaal biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ovida makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 889.000
Prijs per m²€ 2.142
Woonoppervlakte415m²
Perceeloppervlakte667m²
Bouwjaar1983
EnergielabelC
BuurtTermaar
WijkKlimmen
GemeenteVoerendaal

Locatie

't Böschke 9, Klimmen

Buurt statistieken

Gegevens uit Termaar

Inwoners710
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

PLUS
Pleinstraat 37
879m
Albert Heijn
Europaplein 1
2847m
Aldi
Furenthela 15
3180m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool Ummer Clumme
Basisonderwijs · 228 leerlingen
561m
Basisschool Sint Theresia
Basisonderwijs · 89 leerlingen
965m
Basisschool Hulsberg
Basisonderwijs · 265 leerlingen
2828m

Veelgestelde vragen

Over 't Böschke 9, Klimmen

Welk energielabel heeft 't Böschke 9?

De woning aan 't Böschke 9 in Klimmen heeft energielabel C.

Is € 889.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 889.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 415 m² in deze buurt. Vergelijkbare woningen in Voerendaal liggen in dezelfde prijsklasse. Het energielabel C is gemiddeld, dus verwacht geen extreem hoge stookkosten.

Hoe is de bereikbaarheid van Klimmen?

Het treinstation ligt op 500 meter afstand, dus je bent zo op het perron. De buurt is rustig en landelijk, maar voorzieningen als supermarkten en scholen zijn binnen loop- of fietsafstand. De auto is handig voor grotere uitstapjes.

Wat voor type buurt is Termaar?

Termaar is een groene, dorpsbuurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Het is er rustig, met weinig stedelijke drukte. De bevolking bestaat uit een mix van gezinnen en ouderen, en de misdaadcijfers zijn laag (6 misdrijven in totaal).