Vrijstaande woning te koop: 't Paadje 18, Laren (Nh)
KopenLarenVrijstaande woningen't Paadje 18

't Paadje 18

Zevenend, Laren

€ 1.450.000
Buurt Zevenend, Laren (Nh)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 251m²
251m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een statige vrijstaande woning aan 't Paadje

Deze vrijstaande woning uit 1906 aan 't Paadje ademt karakter en ruimte. Met 251 m² woonoppervlak en een perceel van 750 m² is er volop plek voor een gezin. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. De vraagprijs van €1.450.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Laren.

De buurt Zevenend

De woning ligt in de buurt Zevenend, een rustige woonwijk in Laren. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Gezellig en respectvolle buury, ik leer veel van mijn buren, en is heel gezellig om met hun te kletsen." De buurt telt 4.530 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een matig stedelijk gebied met een omgevingsadressendichtheid van 1.287 adressen per km².

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn of Jumbo, beide om de hoek. Ook de Boni is twee straten verder. Kinderen kunnen naar de Mariaschool of Openbare Basisschool De Zuidwend, beide tien minuten lopen. De gemeente Laren biedt verder een restaurant en bibliotheek op loopafstand.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VOORMA EN WALCH MAKELAARS IN HET GOOI op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.450.000
Prijs per m²€ 5.777
Woonoppervlakte251m²
Perceeloppervlakte750m²
Bouwjaar1906
BuurtZevenend
WijkLaren
GemeenteLaren

Locatie

't Paadje 18, Laren (Nh)

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
Ecrin
29-05-2024
Gezellig en respectvolle buury

İk leer veel van mijn buren, en is heel gezellig om met hun te kletsen. Ze zijn super aardig en helpen mij wanneer her nodig is.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zevenend

Inwoners4.530
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Albert Heijn
Zevenend 2
520m
Jumbo
Plein 1945 3
537m
Boni
Torenzicht 80
2093m

Scholen

56 binnen 5 km

Mariaschool
Basisonderwijs · 96 leerlingen
1660m
Openbare Basisschool De Zuidwend
Basisonderwijs · 228 leerlingen
1740m
De 7 - Sprong
Basisonderwijs · 190 leerlingen
1995m

Veelgestelde vragen

Over 't Paadje 18, Laren (Nh)

Is €1.450.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.450.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Laren. De woning heeft 251 m² woonoppervlak en een perceel van 750 m², wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben minder grond. Het energielabel ontbreekt in de advertentie, dus de stookkosten zijn onbekend.

Hoe is de buurt Zevenend om in te wonen?

Zevenend is een rustige, matig stedelijke wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen. Een bewoner noemt het "gezellig en respectvol" en waardeert de hulpvaardigheid van buren. Er zijn voldoende voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten en scholen.