Vrijstaande woning te koop: Telgenweg 6A, Heeten
KopenRaalteVrijstaande woningenTelgenweg 6A

Telgenweg 6A

Heeten Kern, Raalte

€ 739.000
Buurt Heeten Kern, HeetenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 174m²
174m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Heeten

Deze vrijstaande woning uit 2003 staat in een rustige straat in Heeten, een dorp in Salland. Met 174 m² woonoppervlak en een perceel van 516 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €739.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Raalte.

De buurt Heeten Kern

Heeten Kern is een dorpse buurt met zo'n 2.490 inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (82%) en koopwoningen (69%). Het is een rustige omgeving. De buurt Heeten Kern heeft een lage stedelijkheidsgraad (5), wat past bij het landelijke karakter.

Dagelijks leven in de straat

Op loopafstand (om de hoek) vind je de PLUS voor dagelijkse boodschappen. Basisschool Sint Bernadette is twee straten verder (5 minuten lopen). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Raalte of Deventer, op ruim 7 km afstand. De gemeente Raalte biedt voorzieningen zoals een restaurant op 5 minuten lopen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hannink Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 739.000
Prijs per m²€ 4.247
Woonoppervlakte174m²
Perceeloppervlakte516m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA
BuurtHeeten Kern
WijkHeeten
GemeenteRaalte

Locatie

Telgenweg 6A, Heeten

Buurt statistieken

Gegevens uit Heeten Kern

Inwoners2.490
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Heeten Kern

Woningvoorraad1.153
Gem. WOZ-waarde€ 315.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Dorpsstraat 36
325m
Jumbo
Domineeskamp 6
6236m
Aldi
Molenhof 30
6323m

Scholen

4 binnen 5 km

Sint Bernadette
Basisonderwijs · 267 leerlingen
698m
Interconfessionele Basisschool Wereldwijzer
Basisonderwijs · 45 leerlingen
4057m
Sint Jozefschool
Basisonderwijs · 81 leerlingen
4449m

Veelgestelde vragen

Over Telgenweg 6A, Heeten

Welk energielabel heeft Telgenweg 6A?

De woning aan Telgenweg 6A in Heeten heeft energielabel A.

Is €739.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €739.000 is de hoogste van de 6 koopwoningen die nu in Heeten Kern te koop staan. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €578.667, dus deze woning ligt 28% boven dat gemiddelde. De woning is wel groter dan gemiddeld (174 m² vs 191 m² gemiddeld) en heeft energielabel A. Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en afwerking.

Hoe is de buurt Heeten Kern om in te wonen?

Heeten Kern is een rustige, dorpse buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel 45-plussers en gezinnen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat betekent dat het er niet druk is. Er zijn geen recente bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, groene omgeving.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de dagelijkse voorzieningen zijn dichtbij. De PLUS supermarkt is op 325 meter (om de hoek) en basisschool Sint Bernadette op 698 meter (twee straten verder). Voor een restaurant ben je 500 meter verder. Wel is het treinstation op 7,2 km afstand, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. In de buurt heeft 25% van de koopwoningen label A, 50% label B en 25% label C. Met label A kun je lagere energiekosten verwachten dan bij oudere woningen met een lager label.

Hoe verhoudt de prijs per m² zich tot andere woningen in de buurt?

De vraagprijs per m² is €4.247 (739.000 / 174 m²). De gemiddelde vraagprijs per m² in Heeten Kern is €3.041, dus deze woning is per vierkante meter duurder. Dat komt doordat het een vrijstaande woning is, die doorgaans een hogere prijs per m² hebben dan rijtjeshuizen.

Is er veel concurrentie op de koopmarkt in Heeten Kern?

Er staan momenteel 6 koopwoningen te koop in de buurt. In de afgelopen periode zijn er 12 woningen verkocht met een gemiddelde verkoopprijs van €520.667 en een gemiddelde looptijd van 72 dagen. De markt is niet extreem snel, maar ook niet overaanbod.

Hannink Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen