Vrijstaande woning te koop: Terwoldseweg 93, Apeldoorn
Verkocht onder voorbehoud
KopenApeldoornVrijstaande woningenTerwoldseweg 93

Terwoldseweg 93

Zuidbroek - De Wellen, Apeldoorn

€ 985.000
Buurt Zuidbroek - De Wellen, ApeldoornBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 289m²
289m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Terwoldseweg 93 in Apeldoorn ademt ruimte en rust. Met 289 m² woonoppervlak en een perceel van 1040 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De woning uit 2007 is modern en onderhoudsarm. Met een vraagprijs van €985.000 is dit een marktconform aanbod voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Apeldoorn.

Zuidbroek - De Wellen: een groene, rustige buurt

De woning ligt in de buurt Zuidbroek - De Wellen, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt 870 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4 personen. De sfeer is dorps en ontspannen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel koopwoningen. Lees meer over de buurt Zuidbroek - De Wellen.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je snel een brood bij de PLUS, die op loopafstand ligt. Ook de Albert Heijn en Lidl zijn om de hoek. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals De Ontdekking PC Jenaplanschool en Sterrenschool De Vliegenier, beide op fietsafstand. Het voortgezet onderwijs is ook goed bereikbaar. Het treinstation van Apeldoorn ligt op tien minuten lopen. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder IQ Makelaars Apeldoorn. De vraagprijs is €985.000.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 juli 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 985.000
Prijs per m²€ 3.408
Woonoppervlakte289m²
Perceeloppervlakte1040m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtZuidbroek - De Wellen
WijkNoordoost
GemeenteApeldoorn

Locatie

Terwoldseweg 93, Apeldoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidbroek - De Wellen

Inwoners870
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

29 binnen 5 km

PLUS
Distelvlinderlaan 38
974m
Albert Heijn
Operaplein 110
1363m
Lidl
Operaplein 19
1439m

Scholen

70 binnen 5 km

De Ontdekking PC Jenaplanschool
Basisonderwijs · 133 leerlingen
762m
Het Kroonpad
Speciaal onderwijs · 116 leerlingen
827m
Sterrenschool De Vliegenier
Basisonderwijs · 228 leerlingen
852m

Veelgestelde vragen

Over Terwoldseweg 93, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Terwoldseweg 93?

De woning aan Terwoldseweg 93 in Apeldoorn heeft energielabel A.

Is €985.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €985.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 289 m² met een perceel van 1040 m² in Apeldoorn. Het energielabel A en het bouwjaar 2007 maken de woning energiezuinig en onderhoudsarm. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Zuidbroek - De Wellen, een rustige buurt in Apeldoorn. Het treinstation van Apeldoorn is op 2,5 km afstand, goed bereikbaar met de fiets of auto. De snelweg A1 is ook dichtbij.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Ontdekking PC Jenaplanschool (762 m) en Sterrenschool De Vliegenier (852 m). Ook is er voortgezet speciaal onderwijs in de buurt, zoals Het Kroonpad (827 m). Het voortgezet onderwijs totaal is op 2,2 km afstand.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt Zuidbroek - De Wellen heeft een stedelijkheidsgraad van 4 (weinig stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 990 adressen per km². Het is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en weinig voorzieningen op loopafstand, maar alles is goed bereikbaar met de fiets of auto.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 2007?

Een woning uit 2007 is relatief modern en heeft doorgaans minder onderhoud nodig dan oudere woningen. Het energielabel A duidt op goede isolatie en zuinige installaties. Denk aan periodiek schilderwerk en onderhoud aan de installaties, maar grote investeringen zijn niet te verwachten.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is PLUS op 974 m, gevolgd door Albert Heijn (1363 m), Lidl (1439 m), Jumbo (1462 m) en Dirk (1504 m). Allemaal op fietsafstand. Voor dagelijkse boodschappen ben je dus goed voorzien.