Woning te koop: Jan van Dongenhof 23, Apeldoorn
KopenApeldoornNoordoostZuidbroek - De WellenJan van Dongenhof 23

Jan van Dongenhof 23

Zuidbroek - De Wellen, Apeldoorn

€ 726.655
Buurt Zuidbroek - De Wellen, ApeldoornBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 167m²
167m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in een groene buurt

Deze hoekwoning in Zuidbroek - De Wellen is pas opgeleverd en ademt moderne luxe. Met een woonoppervlak van 167 m², vier slaapkamers en energielabel A+++ is dit een duurzame en ruime woning. De prijs van €726.655 is marktconform voor een nieuwbouwwoning in deze categorie, vergelijkbaar met andere woningen in Apeldoorn.

De buurt Zuidbroek - De Wellen

De Wellen is een rustige, groene buurt in Apeldoorn. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gezinsvriendelijke wijk is met veel eengezinswoningen. De buurt Zuidbroek - De Wellen heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op tien minuten lopen. Ook Dirk en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Ontdekking PC Jenaplanschool, om de hoek, of naar Sterrenschool De Vliegenier, twee straten verder. De gemeente Apeldoorn biedt verder volop voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nieuwbouw Centrum Apeldoorn op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 726.655
Prijs per m²€ 4.351
Woonoppervlakte167m²
Perceeloppervlakte265m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+++
BuurtZuidbroek - De Wellen
WijkNoordoost
GemeenteApeldoorn

Locatie

Jan van Dongenhof 23, Apeldoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidbroek - De Wellen

Inwoners870
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

28 binnen 5 km

PLUS
Distelvlinderlaan 38
1143m
Dirk
Linie 313
1483m
Albert Heijn
Linie 189
1501m

Scholen

70 binnen 5 km

De Ontdekking PC Jenaplanschool
Basisonderwijs · 133 leerlingen
791m
Het Kroonpad
Speciaal onderwijs · 116 leerlingen
986m
Sterrenschool De Vliegenier
Basisonderwijs · 228 leerlingen
1023m

Veelgestelde vragen

Over Jan van Dongenhof 23, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Jan van Dongenhof 23?

De woning aan Jan van Dongenhof 23 in Apeldoorn heeft energielabel A+++.

Is €726.655 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een nieuwbouwwoning van 167 m² met energielabel A+++ in Apeldoorn is dit een marktconforme prijs. De woning is pas opgeleverd en heeft moderne afwerking. Vergelijkbare nieuwbouwwoningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het hoogste label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt rekenen op lage energiekosten, mede dankzij goede isolatie en duurzame installaties zoals een warmtepomp en zonnepanelen.

Wat voor type woning is dit?

Het is een hoekwoning uit 2025 met een woonoppervlak van 167 m². De woning heeft vier slaapkamers en een moderne indeling. Het is onderdeel van een nieuwbouwproject in de rustige buurt Zuidbroek - De Wellen.