Woning te koop: Jan van Dongenhof 38, Apeldoorn
KopenApeldoornNoordoostZuidbroek - De WellenJan van Dongenhof 38

Jan van Dongenhof 38

Zuidbroek - De Wellen, Apeldoorn

€ 726.655
Buurt Zuidbroek - De Wellen, ApeldoornBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 173m²
173m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
40% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in een groene buurt

Deze hoekwoning in Zuidbroek - De Wellen is nog in aanbouw en wordt in 2025 opgeleverd. Met 173 vierkante meter woonoppervlak biedt het ruime leefruimte. De woning ligt in een rustige straat, omringd door groen. De vraagprijs van €726.655 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en de ruime opzet. Bekijk ook andere woningen in Apeldoorn.

De buurt Zuidbroek - De Wellen

Zuidbroek - De Wellen is een jonge, groene wijk in Apeldoorn. De buurt telt 870 inwoners en bestaat vooral uit eengezinswoningen. Het is een rustige, kindvriendelijke omgeving met veel speelruimte. De buurt Zuidbroek - De Wellen heeft een dorps karakter, maar ligt dicht bij de stad. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de PLUS, om de hoek op 1,1 kilometer afstand. Ook Dirk en Albert Heijn zijn twee straten verder. Voor schoolgaande kinderen is De Ontdekking PC Jenaplanschool op loopafstand, op 732 meter. Andere basisscholen zoals Sterrenschool De Vliegenier en PCBO De Diamant het Kristal zijn ook dichtbij. De gemeente Apeldoorn biedt verder volop voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nieuwbouw Centrum Apeldoorn aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 726.655
Prijs per m²€ 4.200
Woonoppervlakte173m²
Perceeloppervlakte273m²
Bouwjaar2025
BuurtZuidbroek - De Wellen
WijkNoordoost
GemeenteApeldoorn

Locatie

Jan van Dongenhof 38, Apeldoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidbroek - De Wellen

Inwoners870
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

29 binnen 5 km

PLUS
Distelvlinderlaan 38
1138m
Dirk
Linie 313
1429m
Albert Heijn
Linie 189
1447m

Scholen

70 binnen 5 km

De Ontdekking PC Jenaplanschool
Basisonderwijs · 133 leerlingen
732m
Het Kroonpad
Speciaal onderwijs · 116 leerlingen
988m
Sterrenschool De Vliegenier
Basisonderwijs · 228 leerlingen
1015m

Veelgestelde vragen

Over Jan van Dongenhof 38, Apeldoorn

Is €726.655 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €726.655 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en het ruime woonoppervlak van 173 m². De woning wordt in 2025 opgeleverd, dus je betaalt voor een moderne, energiezuinige woning zonder onderhoud. Vergelijkbare nieuwbouwwoningen in Apeldoorn liggen vaak in dezelfde prijsklasse.

Wat is de ligging van Zuidbroek - De Wellen?

Zuidbroek - De Wellen is een groene, rustige wijk in het noordoosten van Apeldoorn. Het is een jonge buurt met veel eengezinswoningen en speelruimte. Het treinstation ligt op 2,5 kilometer afstand, dus je bent met de fiets of auto snel in het centrum van Apeldoorn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Ontdekking PC Jenaplanschool ligt op 732 meter, Sterrenschool De Vliegenier op 1 kilometer en PCBO De Diamant het Kristal op 1,1 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Apeldoorn, op 2,2 kilometer afstand.

Hoe is het met de voorzieningen in de buurt?

De buurt heeft voldoende voorzieningen. De dichtstbijzijnde supermarkt is PLUS op 1,1 kilometer, gevolgd door Dirk, Albert Heijn en Jumbo op ongeveer 1,4 kilometer. Ook zijn er restaurants op 1,5 kilometer en een park op 0,9 kilometer. Huisartsenpraktijk en bibliotheek zijn op 1,9 en 2,4 kilometer.

Wat is het energielabel van deze woning?

Nieuwbouwwoningen hebben doorgaans een zeer zuinig energielabel (A of hoger), wat lagere stookkosten betekent.

Zijn er misdrijven in de buurt?

In de buurt zijn 29 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is voor een wijk van deze omvang. Het is een rustige, veilige buurt met veel gezinnen.