Vrijstaande woning te koop: Tichelkampweg 66, Borne
KopenBorneVrijstaande woningenTichelkampweg 66

Tichelkampweg 66

Tichelkamp, Borne

€ 698.000
Buurt Tichelkamp, BorneBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 248m²
248m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene, rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Tichelkampweg in Borne ademt ruimte en rust. Met 248 m² woonoppervlak en een perceel van 384 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua energiekosten. De woning uit 1999 is modern en onderhoudsarm. Met een vraagprijs van €698.000 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien de schaarste aan vrijstaande woningen in Borne.

Buurt Tichelkamp: rustig en kindvriendelijk

Tichelkamp is een rustige, groene buurt in Borne. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (97%) en er wonen veel gezinnen met kinderen. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (30 misdrijven) en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. De buurt Tichelkamp is een fijne plek om te wonen.

Het dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Nettorama (om de hoek) of PLUS (twee straten verder). Ook Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Flora Basisonderwijs (naast de deur) of KBS de Wheele (tien minuten lopen). Voor het voortgezet onderwijs is Het Twickel College Borne vlakbij. De gemeente Borne biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zengerink Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 698.000
Prijs per m²€ 2.815
Woonoppervlakte248m²
Perceeloppervlakte384m²
Bouwjaar1999
EnergielabelA
BuurtTichelkamp
WijkBorne
GemeenteBorne

Locatie

Tichelkampweg 66, Borne

Buurt statistieken

Gegevens uit Tichelkamp

Inwoners1.115
Mannen55%
Vrouwen46%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Nettorama
Letterveldweg 83
697m
PLUS
Oude Hengeloseweg 36
722m
Albert Heijn
Marktplein 27
955m

Scholen

14 binnen 5 km

Flora Basisonderwijs
Basisonderwijs · 161 leerlingen
645m
Het Twickel College Borne
Voortgezet onderwijs · 328 leerlingen
755m
KBS de Wheele
Basisonderwijs · 307 leerlingen
965m

Veelgestelde vragen

Over Tichelkampweg 66, Borne

Welk energielabel heeft Tichelkampweg 66?

De woning aan Tichelkampweg 66 in Borne heeft energielabel A.

Is €698.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €698.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 248 m² met energielabel A in Borne. De woning is ruim, modern en heeft een groot perceel. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. Het is een goede prijs voor wat je krijgt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar voorzieningen zijn dichtbij. Het treinstation van Borne is op 800 meter afstand, dus je kunt makkelijk met de trein naar omliggende steden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Flora Basisonderwijs is op 645 meter, KBS de Wheele op 965 meter en Het Twickel College Borne op 755 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage energiekosten verwachten. Het label is gebaseerd op de isolatie en installaties van de woning uit 1999.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 384 m², waarvan de woning 248 m² beslaat. De tuin is ruim en biedt veel privacy. Er is voldoende ruimte voor een terras, speelplek of moestuin.

Is de buurt veilig?

Ja, de buurt is veilig. Het aantal misdrijven in Tichelkamp is laag (30 in totaal). De buurt is rustig en kindvriendelijk, met veel gezinnen.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Nettorama en PLUS zijn op ongeveer 700 meter, Albert Heijn en Lidl op ongeveer 1 km. Je kunt dus makkelijk boodschappen doen.

Zengerink Makelaardij B.V.