Vrijstaande woning te koop: Tilburgseweg 30, Moergestel
KopenOisterwijkVrijstaande woningenTilburgseweg 30

Tilburgseweg 30

Omgeving Groot Bungalowpark/Hoefkens, Oisterwijk

€ 1.125.000
Buurt Omgeving Groot Bungalowpark/Hoefkens, MoergestelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 210m²
210m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
38% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene Moergestel

Deze vrijstaande woning aan de Tilburgseweg 30 ademt rust en ruimte. Met 210 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1152 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1985. De vraagprijs van €1.125.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk je met andere vrijstaande woningen in Oisterwijk, dan zie je dat dit een forse woning is.

De buurt: Omg. Groot Bungalowpark/Hoefkens

De buurt Omg. Groot Bungalowpark/Hoefkens is een rustige, groene omgeving. Er wonen 225 mensen, vooral 45-plussers en ouderen. De meeste huizen zijn eengezinswoningen en 73% is koop. Het is een plek waar je elkaar kent en de auto voor de deur staat. Er zijn nog geen bewonersrecensies, maar de lage misdaadcijfers (1 misdrijf) spreken voor zich.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek ligt op 600 meter. Ook de basisscholen BS De Vonder en Openbare Basisschool De Bienekebolders zijn op loopafstand (750 meter). Voor de middelbare school moeten kinderen iets verder, naar Oisterwijk of Tilburg. De gemeente Oisterwijk biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een huisartsenpraktijk en bibliotheek op loopafstand.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.125.000
Prijs per m²€ 5.357
Woonoppervlakte210m²
Perceeloppervlakte1152m²
Bouwjaar1985
EnergielabelC
BuurtOmgeving Groot Bungalowpark/Hoefkens
WijkDorp Moergestel
GemeenteOisterwijk

Locatie

Tilburgseweg 30, Moergestel

Buurt statistieken

Gegevens uit Omgeving Groot Bungalowpark/Hoefkens

Inwoners225
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Jumbo
Rootven 38
621m
Nettorama
De Kuil 1
3676m
SPAR
Beekse Bergen 1
3818m

Scholen

19 binnen 5 km

BS De Vonder
Basisonderwijs · 285 leerlingen
749m
Openbare Basisschool De Bienekebolders
Basisonderwijs · 112 leerlingen
749m
P.I. School Hondsberg
Speciaal onderwijs · 103 leerlingen
2454m

Veelgestelde vragen

Over Tilburgseweg 30, Moergestel

Welk energielabel heeft Tilburgseweg 30?

De woning aan Tilburgseweg 30 in Moergestel heeft energielabel C.

Is €1.125.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.125.000 is fors, maar past bij een vrijstaande woning van 210 m² met een perceel van 1152 m² in een rustige buurt. Vergelijkbare woningen in de regio Oisterwijk liggen vaak iets lager, maar het grote perceel en de ruime opzet rechtvaardigen de prijs. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1985. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van onderhoud en de exacte afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van Moergestel?

Moergestel ligt landelijk, maar is goed bereikbaar met de auto. Het treinstation ligt op 5,2 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De dichtstbijzijnde snelweg is de A58, die op een paar minuten rijden ligt. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je dichtbij, maar voor uitgebreid winkelen of uitgaan moet je naar Oisterwijk of Tilburg.