Vrijstaande woning te koop: Van Rijckevorsellaan 8, Moergestel
KopenOisterwijkVrijstaande woningenVan Rijckevorsellaan 8

Van Rijckevorsellaan 8

Omgeving Groot Bungalowpark/Hoefkens, Oisterwijk

€ 1.695.000
Buurt Omgeving Groot Bungalowpark/Hoefkens, MoergestelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 463m²
463m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Moergestel

Deze vrijstaande woning aan de Van Rijckevorsellaan 8 ligt in een groene, rustige omgeving in Moergestel. Met 463 m² woonoppervlak en een perceel van 2310 m² is er volop ruimte. De woning uit 1970 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.695.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Oisterwijk.

De buurt: Omg. Groot Bungalowpark/Hoefkens

De buurt Omg. Groot Bungalowpark/Hoefkens is een rustige woonwijk met veel groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel 65-plussers en gezinnen met kinderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (4), wat past bij het landelijke karakter.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op loopafstand (om de hoek). Ook zijn er basisscholen in de buurt: BS De Vonder en Openbare Basisschool De Bienekebolders, beide op ongeveer 10 minuten lopen. De gemeente Oisterwijk biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en bibliotheek op korte afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buitenstate Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.695.000
Prijs per m²€ 3.661
Woonoppervlakte463m²
Perceeloppervlakte2310m²
Bouwjaar1970
EnergielabelB
BuurtOmgeving Groot Bungalowpark/Hoefkens
WijkDorp Moergestel
GemeenteOisterwijk

Locatie

Van Rijckevorsellaan 8, Moergestel

Buurt statistieken

Gegevens uit Omgeving Groot Bungalowpark/Hoefkens

Inwoners225
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Jumbo
Rootven 38
684m
SPAR
Beekse Bergen 1
3592m
Nettorama
De Kuil 1
3997m

Scholen

18 binnen 5 km

BS De Vonder
Basisonderwijs · 285 leerlingen
934m
Openbare Basisschool De Bienekebolders
Basisonderwijs · 112 leerlingen
934m
P.I. School Hondsberg
Speciaal onderwijs · 103 leerlingen
2758m

Veelgestelde vragen

Over Van Rijckevorsellaan 8, Moergestel

Welk energielabel heeft Van Rijckevorsellaan 8?

De woning aan Van Rijckevorsellaan 8 in Moergestel heeft energielabel B.

Is €1.695.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.695.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Moergestel. De woning heeft een groot oppervlak (463 m²) en een ruim perceel (2310 m²), wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak lager geprijsd, maar exacte marktcijfers voor deze buurt zijn niet beschikbaar.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt met een lage stedelijkheidsgraad. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,2 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De afstand tot een grote supermarkt is 0,7 km, dus dagelijkse boodschappen zijn goed te doen.

Wat is de buurt Omg. Groot Bungalowpark/Hoefkens voor een wijk?