Vrijstaande woning te koop: Toebeshof 10, Harreveld

Toebeshof 10

Bebouwde kom Harreveld, Oost Gelre

€ 400.000
Buurt Bebouwde kom Harreveld, HarreveldBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Harreveld

Deze vrijstaande woning aan de Toebeshof 10 staat in een rustige straat in Harreveld, een dorp in de Achterhoek. Het huis uit 1976 heeft een woonoppervlak van 19 m² en staat op een perceel van 495 m². De vraagprijs van €400.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Oost Gelre.

Bebouwde kom Harreveld

Harreveld is een klein dorp met ongeveer 810 inwoners. De buurt Bebouwde kom Harreveld kenmerkt zich door veel eengezinswoningen en een rustige, dorpse sfeer. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: zowel gezinnen als ouderen wonen er.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op bijna 3 km afstand, of bij de Jumbo en Lidl op ruim 3 km. De Canisiusschool Harreveld (basisonderwijs) zit om de hoek, op 389 meter. Ook de Harreveld locatie Anker (voortgezet speciaal onderwijs) is dichtbij, op 573 meter. De gemeente Oost Gelre biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 3,1 km en een treinstation op 6,9 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Steentjes & Scharenborg op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 400.000
Prijs per m²€ 21.053
Woonoppervlakte19m²
Perceeloppervlakte495m²
Bouwjaar1976
BuurtBebouwde kom Harreveld
WijkHarreveld
GemeenteOost Gelre

Locatie

Toebeshof 10, Harreveld

Buurt statistieken

Gegevens uit Bebouwde kom Harreveld

Inwoners810
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

5 binnen 5 km

SPAR
Dorpsstraat 31
2848m
Jumbo
Van Heijdenstraat 17
3109m
Lidl
De Leest 41
3437m

Scholen

12 binnen 5 km

Canisiusschool Harreveld
Basisonderwijs · 75 leerlingen
389m
Harreveld locatie Anker
Speciaal onderwijs · 44 leerlingen
573m
Locaties Prisma en Anker
Speciaal onderwijs · 27 leerlingen
607m

Veelgestelde vragen

Over Toebeshof 10, Harreveld

Is €400.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €400.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Harreveld. Het huis heeft een woonoppervlak van 19 m² en een perceel van 495 m², met bouwjaar 1976. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de rustige ligging en het ruime perceel.

Hoe is de bereikbaarheid van Harreveld?

Harreveld ligt in de Achterhoek, op 6,9 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je via lokale wegen snel in omliggende dorpen. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig voor dagelijkse verplaatsingen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de Canisiusschool Harreveld (basisonderwijs) ligt op 389 meter afstand. Ook zijn er twee scholen voor voortgezet speciaal onderwijs op loopafstand: Harreveld locatie Anker (573 m) en Locaties Prisma en Anker (607 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Lichtenvoorde, op 4,5 km.