Vrijstaande woning te koop: Goudvinkstraat 127, Lichtenvoorde
KopenOost GelreVrijstaande woningenGoudvinkstraat 127

Goudvinkstraat 127

Zuid-West, Oost Gelre

€ 574.127
Buurt Zuid-West, LichtenvoordeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 126m²
126m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met ruimte en rust

Deze vrijstaande woning aan de Goudvinkstraat in Lichtenvoorde ademt rust en ruimte. Met 126 m² woonoppervlak en een perceel van 429 m² is er volop plek voor een gezin. Het huis uit 1999 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van € 574.127 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Vergelijk ook andere vrijstaande woningen in Oost Gelre.

Buurt Zuid-West: groen en kindvriendelijk

De buurt Zuid-West is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een groene omgeving, vlak bij een park. De meeste woningen zijn koopwoningen, en er wonen vooral gezinnen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, dus je woont hier heerlijk landelijk.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo, op tien minuten lopen. De kinderen kunnen naar De Jorisschool, om de hoek. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor de middelbare school moeten ze iets verder, naar Marianum op twee kilometer. De gemeente Oost Gelre biedt verder alle voorzieningen voor een fijn dorpsleven.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Iets Anders Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 574.127
Prijs per m²€ 4.557
Woonoppervlakte126m²
Perceeloppervlakte429m²
Bouwjaar1999
EnergielabelC
BuurtZuid-West
WijkLichtenvoorde
GemeenteOost Gelre

Locatie

Goudvinkstraat 127, Lichtenvoorde

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuid-West

Inwoners515
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Van Heijdenstraat 17
1280m
Lidl
De Leest 41
1552m
Aldi
De Leest 35
1552m

Scholen

15 binnen 5 km

De Jorisschool
Basisonderwijs · 280 leerlingen
385m
Het Gele Park - Basisonderwijs
Basisonderwijs · 332 leerlingen
879m
School voor speciaal basisonderwijs; Het Gele park
Speciaal onderwijs · 45 leerlingen
913m

Veelgestelde vragen

Over Goudvinkstraat 127, Lichtenvoorde

Welk energielabel heeft Goudvinkstraat 127?

De woning aan Goudvinkstraat 127 in Lichtenvoorde heeft energielabel C.

Is € 574.127 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 574.127 is marktconform voor een vrijstaande woning van 126 m² met een perceel van 429 m² in Lichtenvoorde. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1999. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Lichtenvoorde. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,9 km afstand. De auto is het handigst voor verder reizen. De buurt is goed bereikbaar via lokale wegen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Jorisschool (385 m) en Het Gele Park (879 m). Voor voortgezet onderwijs is Marianum op 1,6 km afstand. Ook zijn er kinderdagverblijven vlakbij.