Vrijstaande woning te koop: Torenlaan 6, Doorn

Torenlaan 6

Doorn-Centrum, Utrechtse Heuvelrug

€ 1.595.000
Buurt Doorn-Centrum, DoornBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 178m²
178m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Jumbo op 293m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene Doorn

Deze vrijstaande woning aan de Torenlaan 6 ademt rust en ruimte. Met 178 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1130 m² is er volop plek voor het hele gezin. De woning uit 1967 heeft energielabel C en staat in een groene, rustige omgeving. De vraagprijs van €1.595.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Utrechtse Heuvelrug voor een breder beeld.

Doorn-Centrum: rustig en gewaardeerd

De buurt Doorn-Centrum is een geliefde woonplek. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 10. Een bewoner zegt: "Rustig, gunstig gelegen, goed volk." De buurt telt ruim 3500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene, rustige omgeving met een dorps karakter.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek ligt. Ook de Albert Heijn is twee straten verder. Kinderen kunnen naar basisschool WereldKidz Kameleon, op loopafstand, of Daltonschool Nicolaas, ook vlakbij. Voor het voortgezet onderwijs is NXT Doorn tien minuten lopen. De gemeente Utrechtse Heuvelrug biedt een fijne mix van natuur en voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Flora Steenbeek Taxateur & Makelaar o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.595.000
Prijs per m²€ 8.961
Woonoppervlakte178m²
Perceeloppervlakte1130m²
Bouwjaar1967
EnergielabelC
BuurtDoorn-Centrum
WijkDoorn
GemeenteUtrechtse Heuvelrug

Locatie

Torenlaan 6, Doorn

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
Harold
07-06-2024
Fijn

Rustig, gunstig gelegen, goed volk

Buurt statistieken

Gegevens uit Doorn-Centrum

Inwoners3.530
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
Plein 1923 26
293m
Albert Heijn
Dorpsstraat 25
374m
PLUS
Raadhuislaan 14
3572m

Scholen

15 binnen 5 km

WereldKidz Kameleon
Basisonderwijs · 252 leerlingen
410m
Daltonschool Nicolaas
Basisonderwijs · 190 leerlingen
501m
NXT Doorn
Voortgezet onderwijs · 289 leerlingen
538m

Veelgestelde vragen

Over Torenlaan 6, Doorn

Welk energielabel heeft Torenlaan 6?

De woning aan Torenlaan 6 in Doorn heeft energielabel C.

Is €1.595.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.595.000 is aan de hoge kant, maar gezien het royale perceel van 1130 m² en de ruime opzet van de woning is het marktconform. Vrijstaande woningen in Doorn zijn schaars, en dit formaat is bijzonder. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1967. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te bepalen of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is de buurt Doorn-Centrum om in te wonen?

Doorn-Centrum wordt door bewoners als zeer prettig ervaren: rustig, groen en met een goede sociale cohesie. De enige beoordeling geeft een 10. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Het is een veilige buurt met een dorps karakter.