Vrijstaande woning te koop: Utrechtsestraatweg 31, Rhenen
KopenRhenenVrijstaande woningenUtrechtsestraatweg 31

Utrechtsestraatweg 31

Uiterwaarden Rhenen, Rhenen

€ 1.089.500
Buurt Uiterwaarden Rhenen, RhenenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 175m²
175m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
39% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Utrechtsestraatweg 31 in Rhenen ademt de sfeer van 1932: ruime kamers, hoge plafonds en een flinke tuin. Met 175 m² woonoppervlak en een perceel van 815 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel F, wat betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Rhenen.

Uiterwaarden Rhenen: rustig en groen

De buurt Uiterwaarden Rhenen is een kleine, rustige wijk met 245 inwoners. Het is een groene omgeving, vlak bij de uiterwaarden van de Rijn. De bevolking is gemengd: 30% van de huishoudens heeft kinderen, 45% bestaat uit stellen zonder kinderen en 35% uit eenpersoonshuishoudens. Opvallend is het hoge aandeel 65-plussers (39%). De sfeer is dorps en gemoedelijk. Bekijk ook de buurt Uiterwaarden Rhenen voor meer informatie.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo (om de hoek) of de Albert Heijn (twee straten verder). Ook de Aldi is op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt: Daltonschool Rhenen en Eben Haezerschool liggen op loopafstand, en CBS De Springplank is ook dichtbij. Het voortgezet onderwijs is te vinden bij RSG Pantarijn locatie Rhenen, tien minuten lopen. De gemeente Rhenen biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zonnenberg Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.089.500
Prijs per m²€ 6.226
Woonoppervlakte175m²
Perceeloppervlakte815m²
Bouwjaar1932
EnergielabelF
BuurtUiterwaarden Rhenen
WijkUiterwaarden Rhenen
GemeenteRhenen

Locatie

Utrechtsestraatweg 31, Rhenen

Buurt statistieken

Gegevens uit Uiterwaarden Rhenen

Inwoners245
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Plantsoenstraat 69
965m
Albert Heijn
M.W. van de Waalstraat 2
1026m
Aldi
Achterbergsestraatweg 25
1151m

Scholen

20 binnen 5 km

Daltonschool Rhenen
Basisonderwijs · 68 leerlingen
671m
Eben Haezerschool
Basisonderwijs · 308 leerlingen
688m
CBS De Springplank
Basisonderwijs · 197 leerlingen
796m

Veelgestelde vragen

Over Utrechtsestraatweg 31, Rhenen

Welk energielabel heeft Utrechtsestraatweg 31?

De woning aan Utrechtsestraatweg 31 in Rhenen heeft energielabel F.

Is €1.150.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Rhenen. De woning heeft een groot perceel (815 m²) en een woonoppervlak van 175 m², maar het energielabel F kan de maandlasten verhogen. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te bepalen of de prijs marktconform is.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt aan de Utrechtsestraatweg, een doorgaande weg. Het treinstation van Rhenen is op 2,2 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. De buurt is rustig en groen, maar voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn binnen een kilometer bereikbaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Daltonschool Rhenen (671 m), Eben Haezerschool (688 m) en CBS De Springplank (796 m). Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij: RSG Pantarijn locatie Rhenen op 856 m.

Wat voor type buurt is Uiterwaarden Rhenen?

Uiterwaarden Rhenen is een kleine, rustige buurt met 245 inwoners. Het is een groene omgeving met veel 65-plussers (39%). De buurt heeft een dorps karakter en is gelegen nabij de uiterwaarden van de Rijn. Het is een fijne plek voor wie van rust en natuur houdt.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 815 m² groot, wat ruim is voor een vrijstaande woning. De exacte indeling van de tuin is niet bekend, maar er is volop mogelijkheid voor een ruime tuin rondom de woning.

Zonnenberg Makelaardij B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar