Vrijstaande woning te koop: Utrechtseweg 439A, Doorwerth
KopenRenkumVrijstaande woningenUtrechtseweg 439A

Utrechtseweg 439A

Kievitsdel, Renkum

€ 2.900.000
Buurt Kievitsdel, DoorwerthBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 440m²
440m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze vrijstaande woning aan de Utrechtseweg in Doorwerth ademt rust en ruimte. Met 440 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 17964 m² is het een plek waar je echt tot rust komt. De woning uit 2012 heeft energielabel A, wat betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €2.900.000 is aan de hoge kant, maar past bij het exclusieve karakter. Vergelijk het met andere vrijstaande woningen in Renkum om een beeld te krijgen.

Buurt Kievitsdel

Kievitsdel is een rustige buurt in Doorwerth, met veel groen en ruimte. De buurt telt ongeveer 500 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een plek waar mensen graag wonen vanwege de rust en de natuur. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen feedback van bewoners, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel koopwoningen. De buurt Kievitsdel is een fijne plek voor wie van rust houdt.

Leven in de straat

In de ochtend haal je verse broodjes bij de Jumbo of Lidl, beide op ongeveer 1,3 km afstand. Voor de kinderen is er basisschool De Atlas Doorwerth op 1,3 km en het Dorenweerd College op 1,2 km. De dagelijkse boodschappen doe je in Doorwerth of in Renkum. De gemeente Renkum biedt een fijne mix van natuur en voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.900.000
Prijs per m²€ 6.591
Woonoppervlakte440m²
Perceeloppervlakte17964m²
Bouwjaar2012
EnergielabelA
BuurtKievitsdel
WijkBuitengebied Doorwerth
GemeenteRenkum

Locatie

Utrechtseweg 439A, Doorwerth

Buurt statistieken

Gegevens uit Kievitsdel

Inwoners500
Mannen48%
Vrouwen51%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Jumbo
Mozartlaan 66
1297m
Lidl
Van der Molenallee 101-115
1297m
SPAR
Utrechtseweg 45
1642m

Scholen

18 binnen 5 km

Dorenweerd College
Voortgezet onderwijs · 1041 leerlingen
1282m
De Atlas Doorwerth
Basisonderwijs · 87 leerlingen
1311m
Basisschool De Dorendal
Basisonderwijs · 202 leerlingen
1377m

Veelgestelde vragen

Over Utrechtseweg 439A, Doorwerth

Welk energielabel heeft Utrechtseweg 439A?

De woning aan Utrechtseweg 439A in Doorwerth heeft energielabel A.

Is €2.900.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.900.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning met 440 m² woonoppervlak en een perceel van 17964 m² in een rustige buurt als Kievitsdel. Het energielabel A en het bouwjaar 2012 dragen bij aan de waarde. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Renkum om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt aan de Utrechtseweg in Doorwerth. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,5 km afstand. De auto is het meest praktisch voor dagelijkse verplaatsingen. De omgevingsadressendichtheid is laag (345), wat past bij een landelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Atlas Doorwerth ligt op 1,3 km en het Dorenweerd College (voortgezet onderwijs) op 1,2 km. Ook zijn er andere basisscholen zoals De Dorendal op 1,4 km.