Twee-onder-één-kap te koop: Hammarskjoeldlaan 4, Doorwerth
KopenRenkum2-onder-1-kapwoningenHammarskjoeldlaan 4

Hammarskjoeldlaan 4

Kievitsdel, Renkum

€ 749.500
Buurt Kievitsdel, DoorwerthBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 177m²
177m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
42% van de bewoners is 65+
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Doorwerth

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Hammarskjoeldlaan ligt in een groene, rustige omgeving. Met 177 m² woonoppervlak en een perceel van 341 m² is er volop ruimte. De woning uit 1967 heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €749.500 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Renkum.

Buurt Kievitsdel

De buurt Kievitsdel is een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt zo'n 500 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Het is een plek waar rust en ruimte centraal staan. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Lidl, beide op ongeveer een kwartier lopen. Ook SPAR is binnen loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals De Atlas Doorwerth of De Dorendal, beide op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs is Dorenweerd College dichtbij. De gemeente Renkum biedt een fijne mix van natuur en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Musscher & Sonneveld Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 749.500
Prijs per m²€ 4.234
Woonoppervlakte177m²
Perceeloppervlakte341m²
Bouwjaar1967
EnergielabelE
BuurtKievitsdel
WijkBuitengebied Doorwerth
GemeenteRenkum

Locatie

Hammarskjoeldlaan 4, Doorwerth

Buurt statistieken

Gegevens uit Kievitsdel

Inwoners500
Mannen48%
Vrouwen51%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Jumbo
Mozartlaan 66
1145m
Lidl
Van der Molenallee 101-115
1145m
SPAR
Utrechtseweg 45
1606m

Scholen

19 binnen 5 km

De Atlas Doorwerth
Basisonderwijs · 87 leerlingen
1214m
Basisschool De Dorendal
Basisonderwijs · 202 leerlingen
1380m
Dorenweerd College
Voortgezet onderwijs · 1041 leerlingen
1424m

Veelgestelde vragen

Over Hammarskjoeldlaan 4, Doorwerth

Welk energielabel heeft Hammarskjoeldlaan 4?

De woning aan Hammarskjoeldlaan 4 in Doorwerth heeft energielabel E.

Is de vraagprijs van €749.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €749.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 177 m² in deze buurt. De woning heeft energielabel E, wat invloed heeft op de maandlasten. Vergelijkbare woningen in de omgeving geven een indicatie van de prijs.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E betekent dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. Het is goed om dit mee te nemen in je maandelijkse lasten.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Doorwerth. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,5 km afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.