Vrijstaande woning te koop: Van Brienenlaan 26, Wassenaar
KopenWassenaarVrijstaande woningenVan Brienenlaan 26

Van Brienenlaan 26

Duindigt met Groenendaal, Wassenaar

€ 6.250.000
Buurt Duindigt met Groenendaal, WassenaarBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 852m²
852m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een parkachtig perceel

Deze vrijstaande woning uit 2016 ligt in Wassenaar, een plaats die bekend staat om zijn groene en rustige karakter. Met een woonoppervlak van 852 m² en een perceel van maar liefst 17.813 m² biedt het huis een zeldzame combinatie van moderne luxe en ruimte. De woning is gebouwd met oog voor detail en afwerking. De vraagprijs van €6.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij het exclusieve segment van vrijstaande woningen in Wassenaar.

Duindigt met Groenendaal: rust en ruimte

De buurt Duindigt met Groenendaal is een van de meest groene en rustige delen van Wassenaar. Met slechts 235 inwoners en een hoge mate van eengezinswoningen (93%) is het een buurt waar ruimte en privacy voorop staan. De bewoners zijn gemêleerd: veel gezinnen met kinderen, maar ook ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bebouwingsdichtheid en veel groen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de SPAR op ruim een kilometer afstand, of bij de Albert Heijn even verderop. Voor de kinderen is er de Bloemcampschool (basisonderwijs) op twee kilometer, of de Stichting Kievietschool op 2,5 km. Het voortgezet onderwijs is ook binnen handbereik, met Veurs Voorburg op drie kilometer. De gemeente Wassenaar biedt verder volop recreatiemogelijkheden, zoals het park op 700 meter lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Sotheby's Realty Makelaars Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 6.250.000
Prijs per m²€ 7.336
Woonoppervlakte852m²
Perceeloppervlakte17813m²
Bouwjaar2016
BuurtDuindigt met Groenendaal
WijkZuidwestelijk deel der gemeente
GemeenteWassenaar

Locatie

Van Brienenlaan 26, Wassenaar

Buurt statistieken

Gegevens uit Duindigt met Groenendaal

Inwoners235
Mannen51%
Vrouwen51%

Supermarkten

61 binnen 5 km

SPAR
Breitnerlaan 271
1062m
Albert Heijn
Theo Mann-Bouwmeesterlaan 9
1085m
SPAR express
Bezuidenhoutseweg 429
1401m

Scholen

29 binnen 5 km

Bloemcampschool
Basisonderwijs · 410 leerlingen
2066m
Stichting Kievietschool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
2545m
Basisschool Essesteijn
Basisonderwijs · 454 leerlingen
2898m

Veelgestelde vragen

Over Van Brienenlaan 26, Wassenaar

Is de vraagprijs van €6.250.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is hoog, maar past bij een vrijstaande woning van 852 m² op een perceel van 17.813 m² in Wassenaar. Dergelijke objecten zijn schaars en de prijs weerspiegelt de exclusiviteit. Vergelijkbare woningen in de regio worden zelden aangeboden, dus een directe marktvergelijking is lastig. De prijs is marktconform voor dit segment.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, op 3,7 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De omgevingsadressendichtheid is laag (524 adressen per km²), wat duidt op een rustige, groene omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is de Bloemcampschool op 2,1 km, gevolgd door de Stichting Kievietschool op 2,5 km. Voor voortgezet onderwijs is Veurs Voorburg op 3,1 km een optie. In totaal zijn er 29 scholen binnen een straal van 5 km.