Vrijstaande woning te koop: van Maasdijkstraat 3, Heerenveen
Verkocht onder voorbehoud
KopenHeerenveenVrijstaande woningenvan Maasdijkstraat 3

van Maasdijkstraat 3

Noord, Heerenveen

€ 575.000
Buurt Noord, HeerenveenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 145m²
22% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1930 ademt sfeer en ruimte. Met 145 m² woonoppervlak en een perceel van 237 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €575.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de uitstraling. Vergelijk het met andere vrijstaande woningen in Heerenveen om een beeld te krijgen.

Buurt Noord: rustig en groen

De buurt Noord in Heerenveen is een prettige, rustige wijk met veel groen. Op basis van vier beoordelingen geven bewoners een 9,18. Een bewoner zegt: "Super vriendelijk, jong en oud gaat goed samen. Men is attent voor elkaar, behulpzaam enz." Een ander noemt het een "fijne buurt met veel groen" waar "veel activiteiten georganiseerd worden". De buurt telt zo'n 3900 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en iets meer dan de helft is koop.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, Aldi of Albert Heijn, allemaal op loopafstand. Ook de AH to go is vlakbij. Basisscholen zoals Christelijke Basisschool De Hoeksteen en IKC Sint Jozef zitten om de hoek, en voor voortgezet onderwijs kun je naar het Bornego College of Sevenwolden Campus. Het treinstation is op tien minuten lopen. De gemeente Heerenveen biedt verder volop voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via A7 Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 3.966
Woonoppervlakte145m²
Perceeloppervlakte237m²
Bouwjaar1930
EnergielabelB
BuurtNoord
WijkHeerenveen
GemeenteHeerenveen

Locatie

van Maasdijkstraat 3, Heerenveen

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 4 bewoners

9.8
C jansen
22-10-2025
Top buurt

Super vriendelijk ,jong en oud gaat goed samen . Men is attent voorelkaar, behulpzaam enzv .

10
Cornelia
07-10-2025
Top buurt

De omschrijving van 8441pe num 32 . Heeft een woonoppervlakte van 135 vierkante meter . En niet wat jullie beschrijven van 62 . D8t wil ik jullie graag vermelden

7.6
C.P.
28-07-2025
Fijne buurt met veel groen

Prettige, rustige buurt waar veel activiteiten georganiseerd worden. Doordat de straten nogal nauw zijn, wordt er niet hard gereden. Het ziekenhuis is op loopafstand. Er is een fietspad, de snelweg is vlakbij, er zijn veel sport- en spel mogelijkheden. Ook is er een bos vlakbij, waar ook veel sport- en spel mogelijkheden zijn en waar de honden ook los kunnen lopen.

9.4
Rebecca
27-11-2023
Buurt omgeving

Hier in onze buurt is het een Rustig omgeving, Leuk speeltuintje erbij. Gezellige buren!

Buurt statistieken

Gegevens uit Noord

Inwoners3.900
Mannen49%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Noord

Woningvoorraad1.898
Gem. WOZ-waarde€ 278.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

9 binnen 5 km

AH to go
Trambaan 11
355m
Jumbo
Molenplein 27
529m
Aldi
Molenplein 28
529m

Scholen

27 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Hoeksteen
Basisonderwijs · 162 leerlingen
250m
IKC Sint Jozef
Basisonderwijs · 109 leerlingen
475m
Bornego College, locatie Mavo
Voortgezet onderwijs · 190 leerlingen
536m

Veelgestelde vragen

Over van Maasdijkstraat 3, Heerenveen

Welk energielabel heeft van Maasdijkstraat 3?

De woning aan van Maasdijkstraat 3 in Heerenveen heeft energielabel B.

Is €575.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 84% boven het buurtgemiddelde van €312.875, maar dat komt doordat deze woning met 145 m² veel groter is dan het gemiddelde van 87 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.465, wat voor deze woning neerkomt op €3.966 per m². De prijs is marktconform voor een vrijstaande woning van dit formaat en bouwjaar.

Hoe is de buurt Noord in Heerenveen?

Bewoners geven de buurt een 9,18 en noemen het een fijne, rustige wijk met veel groen. Er worden veel activiteiten georganiseerd en de straten zijn nauw, waardoor er niet hard wordt gereden. Het ziekenhuis is op loopafstand en er is een bos vlakbij. De buurt heeft een mix van jong en oud, met 3900 inwoners.

Wat is de staat van de woning qua energie?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. In de buurt heeft 28,6% van de koopwoningen label B, en 57,1% label C. Je kunt dus verwachten dat de stookkosten meevallen, maar het is altijd goed om de exacte verbruiksgegevens op te vragen.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Christelijke Basisschool De Hoeksteen (250 m) en IKC Sint Jozef (475 m). Ook voortgezet onderwijs is dichtbij, zoals het Bornego College (536 m). Voor boodschappen zijn er Jumbo, Aldi en Albert Heijn op 529 m, en een AH to go op 355 m.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Heerenveen ligt op 800 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is de woning goed bereikbaar per trein.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 80 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de markt, maar voor deze specifieke woning kan het afwijken.

A7 Makelaars