Vrijstaande woning te koop: Veursestraatweg 17, Leidschendam

Veursestraatweg 17

’t Lien zuid, Leidschendam-Voorburg

€ 1.075.000
Buurt ’t Lien zuid, LeidschendamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 136m²
136m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een groot perceel

Deze vrijstaande woning aan de Veursestraatweg in Leidschendam heeft een flink perceel van 855 m², zeldzaam voor een huis uit 1929. Met 136 m² woonoppervlak en energielabel C is het een karakteristiek pand. De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Leidschendam-Voorburg.

Buurt 't Lien zuid

De buurt 't Lien zuid is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt 't Lien zuid heeft een stedelijkheidsgraad 1 (zeer sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 3278. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk (om de hoek), Ekoplaza (twee straten verder) of Hoogvliet (tien minuten lopen). Basisscholen zoals RK-PC Samenwerkingsschool Emmaüs en Openbare Dalton Basisschool de Tandem zijn op loopafstand. Het Veurs Lyceum voor voortgezet onderwijs ligt ook dichtbij. De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Lieshout Kruize NVM makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.075.000
Prijs per m²€ 7.904
Woonoppervlakte136m²
Perceeloppervlakte855m²
Bouwjaar1929
EnergielabelC
Buurt’t Lien zuid
Wijk’t Lien / De Rietvink
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

Veursestraatweg 17, Leidschendam

Buurt statistieken

Gegevens uit ’t Lien zuid

Inwoners2.855
Mannen48%
Vrouwen53%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Dirk
Burgemeester Sweenslaan 15f
765m
Ekoplaza
Damlaan 18
772m
Hoogvliet
Damstraat 8
862m

Scholen

37 binnen 5 km

RK-PC Samenwerkingsschool Emmaüs
Basisonderwijs · 544 leerlingen
447m
Openbare Dalton Basisschool de Tandem
Basisonderwijs · 239 leerlingen
518m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Vliethorst
Speciaal onderwijs · 130 leerlingen
609m

Veelgestelde vragen

Over Veursestraatweg 17, Leidschendam

Welk energielabel heeft Veursestraatweg 17?

De woning aan Veursestraatweg 17 in Leidschendam heeft energielabel C.

Is €1.075.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 136 m² in Leidschendam. Het perceel van 855 m² is echter uitzonderlijk groot, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben minder grond.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Leidschendam, met een treinstation op 3,3 km afstand. De buurt is zeer stedelijk (stedelijkheidsgraad 1), dus voorzieningen zijn dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet optimaal geïsoleerd. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een huis van deze leeftijd (1929).