Vrijstaande woning te koop: Vier heultjes 402, Sprang-Capelle
KopenWaalwijkVrijstaande woningenVier heultjes 402

Vier heultjes 402

Capelle / Nieuwe Vaart, Waalwijk

€ 150.000
Buurt Capelle / Nieuwe Vaart, Sprang-CapelleBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaande woning in Sprang-Capelle

Deze vrijstaande woning aan Vier heultjes 402 staat in een landelijke omgeving, omringd door weilanden en boerderijen. Met 101 m² woonoppervlak en een perceel van 300 m² biedt het een fijne basis. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €150.000 is scherp voor een vrijstaande woning in Waalwijk.

Buurt Capelle / Nieuwe Vaart

De buurt Capelle / Nieuwe Vaart is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Een bewoner zegt: "Het is een mooi gelegen buurt omringd door relatief veel boerderijen. Mooi natuurgebied om de huizen heen." De buurt scoort een 8,13 op basis van één beoordeling. De gemeenschap wordt omschreven als gezellig en schoon. CBS-cijfers laten zien dat het een doorsnee wijk is met veel gezinnen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de PLUS of Albert Heijn, beide op tien minuten rijden. Voor de kinderen is Basisschool De Bron om de hoek (1,8 km) en Openbare basisschool De Krullevaar op loopafstand. De gemeente Waalwijk biedt verder alle voorzieningen, zoals een restaurant op 1,1 km en een bibliotheek op 2,7 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Carré De Wit makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 150.000
Prijs per m²€ 1.485
Woonoppervlakte101m²
Perceeloppervlakte300m²
Bouwjaar1999
EnergielabelB
BuurtCapelle / Nieuwe Vaart
WijkSprang-Capelle
GemeenteWaalwijk

Locatie

Vier heultjes 402, Sprang-Capelle

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Julyan
08-04-2025
Vrij drukke maar mooi gelegen buurt.

Het is een mooi gelegen buurt omringd door relatief veel boerderijen. Mooi natuurgebied om de huizen heen. Soms alleen wat overlast vanaf de straat door te hard rijdende- of te luidruchtige voertuigen. (Trekkers, motoren, vrachtwagens). Het is erg schoon. De gemeenschap is erg gezellig en valt het goed mee te vinden. Qua bereikbaarheid is het makkelijk omdat het een vrij grote straat is die ong 1,5 km van de snelweg af ligt. Voor middelbaar onderwijs zit je al wel gauw wat verder. Voor hogescholen en universiteiten zit je ook al gauw op 25km

Buurt statistieken

Gegevens uit Capelle / Nieuwe Vaart

Inwoners2.895
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Aldi
Dorpsplein 5-17-19
3213m
PLUS
Raadhuisplein 29d
3303m
PLUS
Kerkstraat 27
3507m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool De Bron
Basisonderwijs · 45 leerlingen
1848m
Openbare basisschool De Krullevaar
Basisonderwijs · 59 leerlingen
1851m
Christelijke Basisschool De Rank
Basisonderwijs · 273 leerlingen
2979m

Veelgestelde vragen

Over Vier heultjes 402, Sprang-Capelle

Welk energielabel heeft Vier heultjes 402?

De woning aan Vier heultjes 402 in Sprang-Capelle heeft energielabel B.

Is €150.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?