Vrijstaande woning te koop: Vlissingsestraat 239, Oost-Souburg
KopenVlissingenVrijstaande woningenVlissingsestraat 239

Vlissingsestraat 239

Zeewijksingel, Vlissingen

€ 999.000
Buurt Zeewijksingel, Oost-SouburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 171m²
171m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning uit 2006 staat in Oost-Souburg, een dorp met een eigen karakter. Met 171 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 5170 m² is het een woning die ruimte biedt. De prijs van €999.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat. Kijk ook naar andere vrijstaande woningen in Vlissingen voor een vergelijking.

Buurt Zeewijksingel

De buurt Zeewijksingel is rustig en groen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,13. Een bewoner zegt: "Het is een fijne en rustige buurt waar je gewoon jezelf kunt zijn." Een ander noemt het "goed overdag, niet leefbaar 's nachts". De buurt telt veel eengezinswoningen en koopwoningen. Meer over de buurt Zeewijksingel.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi om de hoek (680 m) of de AH XL twee straten verder (891 m). Basisschool De Parelburcht zit op loopafstand (623 m). Voor de middelbare school fiets je naar CSW Bestevaêr (1342 m). De gemeente Vlissingen biedt verder alle voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Sinke Komejan Middelburg aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 999.000
Prijs per m²€ 5.842
Woonoppervlakte171m²
Perceeloppervlakte5170m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtZeewijksingel
WijkOost-Souburg
GemeenteVlissingen

Locatie

Vlissingsestraat 239, Oost-Souburg

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

6.1
Esmee
07-09-2025
Goed overdag, niet leefbaar snachts

Ik woon hier al mn hele leven, het js een goede wijk voor kinderen, alleen na het donker niet meer veilig om alleen buiten te zjjn

8.1
E
07-04-2025
En fijne rustige buurt

Het is een fijne en rustige buurt waar je gewoon jezelf kunt zijn, iedereen doet lekker zijn eigen ding en laat elkaar in zijn of haar waarde. De mensen zijn vriendelijk, er ligt wel veel hondenpoep en vuurwerk op de veldjes en speeltuintjes maar verder is het groot en deels oke, de huizen zijn oud en vochtig en veel huizen hebben enkel glas, kwa voorzieningen zijn er palen met hondedpoepzakjes en glas/plastic bakken, maar verder niet zoveel. De palen met hondenzakjes worden te vol gepropt waardoor je geen zakjes kan pakken.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeewijksingel

Inwoners1.255
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Aldi
Vlissingsestraat 1
680m
AH XL
Gildeweg 6
891m
Jumbo
Oranjeplein 72
909m

Scholen

39 binnen 5 km

De Parelburcht
Basisonderwijs · 224 leerlingen
623m
Graaf Jan van Nassau School voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 132 leerlingen
1080m
Archipelschool Tweemaster-Kameleon
Basisonderwijs · 239 leerlingen
1285m

Veelgestelde vragen

Over Vlissingsestraat 239, Oost-Souburg

Welk energielabel heeft Vlissingsestraat 239?