Vrijstaande woning te koop: Vondellaan 18, Ermelo
Verkocht onder voorbehoud
KopenErmeloVrijstaande woningenVondellaan 18

Vondellaan 18

Ermelo - Noord, Ermelo

€ 1.399.000
Buurt Ermelo - Noord, ErmeloBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 241m²
16% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Ermelo

Deze vrijstaande woning uit 1948 ademt karakter en ruimte. Met 241 m² woonoppervlak en een perceel van 1085 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua energiekosten. De vraagprijs van €1.399.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Ermelo, maar dat past bij de royale afmetingen en de goede staat.

Buurt Ermelo - Noord

De buurt Ermelo - Noord is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 9,19. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "een fijne veilige buurt." De buurt telt relatief veel 65-plussers, maar ook gezinnen met kinderen.

Leven in de straat

De Vondellaan ligt in een rustige straat, maar voorzieningen zijn dichtbij. De Albert Heijn is om de hoek, op twee straten verder. Ook de Lidl en PLUS zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Protestants Christelijke Basisschool Beatrix (tien minuten lopen) en Basisschool de Cantharel (twee straten verder). De gemeente Ermelo biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vinke Veluwe Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.399.000
Prijs per m²€ 5.805
Woonoppervlakte241m²
Perceeloppervlakte1085m²
Bouwjaar1948
EnergielabelA
BuurtErmelo - Noord
WijkSchil rondom het centrum
GemeenteErmelo

Locatie

Vondellaan 18, Ermelo

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

9.4
Jennifer
14-04-2025
Goed!

Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand

9.0
MC
20-01-2025
Als een warme omhelzing

Het is een fijne veilige buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Ermelo - Noord

Inwoners3.040
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Ermelo - Noord

Woningvoorraad1.345
Gem. WOZ-waarde€ 643.000
Koopwoningen79%
Huurwoningen21%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Branderskamp 9
280m
Lidl
Garsteland 4
805m
PLUS
Burg. Langmanstraat 2
1114m

Scholen

42 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Beatrix
Basisonderwijs · 215 leerlingen
703m
Basisschool de Cantharel
Basisonderwijs · 189 leerlingen
901m
Protestants Christelijke Basisschool Irene
Basisonderwijs · 101 leerlingen
1033m

Veelgestelde vragen

Over Vondellaan 18, Ermelo

Welk energielabel heeft Vondellaan 18?

De woning aan Vondellaan 18 in Ermelo heeft energielabel A.

Is de prijs van €1.399.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 27% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€1.104.833). Maar deze woning is met 241 m² en een perceel van 1085 m² ook bovengemiddeld groot. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €623.500, maar dat betreft vaak kleinere woningen. De prijs is marktconform voor een vrijstaande woning van dit formaat met energielabel A.