Een royale twee-onder-één-kapwoning met karakter
Aan de Horsterweg 66A in Ermelo staat een ruime twee-onder-één-kapwoning uit 1922, met een woonoppervlakte van 198 m² en een inhoud van 1.776 m³. Met 12 kamers, waarvan 7 slaapkamers, en 2 badkamers verdeeld over 2 woonlagen, is dit een huis met veel ruimte. De vraagprijs van €895.000 ligt scherp ten opzichte van het buurtgemiddelde van €950.056, zo'n 6 procent lager. Ook per vierkante meter is de prijs met €4.520 gunstig vergeleken met het gemiddelde van €4.976 in de buurt. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Ermelo.
Een huis met veel mogelijkheden
De woning heeft een achtertuin van 388 m² op het noordoosten en een voortuin, plus een aangebouwde stenen garage en een dakterras. Het is volle eigendom en volgens de makelaar is er dubbel glas en een warmtepomp aanwezig. Het energielabel is E, wat betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten dan bij een zuiniger label.
De buurt Ermelo - Noord
Ermelo - Noord telt ruim 3.100 inwoners, waarvan een derde 65 jaar of ouder is. Het is een buurt met veel gezinnen en senioren, en de woningvoorraad bestaat voor 79 procent uit koopwoningen. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,55 op basis van tien beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "Prima, nette mensen." De sfeer is gemoedelijk, al merkt iemand op dat het speeltuintje beter onderhouden zou kunnen worden. Meer over de buurt Ermelo - Noord.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij PLUS op 345 meter of Aldi op 425 meter, en ook Lidl en Albert Heijn zitten binnen een kilometer. Basisscholen zijn er genoeg: Protestants Christelijke Basisschool Irene ligt op 683 meter, en ook de andere scholen zijn goed bereikbaar. De huisartsenpraktijk Bekker zit op 263 meter en de Service Apotheek op 331 meter. Voor het OV kun je bij de halte Ermelo, Gemeentehuis op 282 meter buslijn 501 nemen, of naar station Ermelo lopen op 461 meter, waar ook buslijn 654 stopt. Dit alles maakt de ligging praktisch voor het dagelijks leven in de gemeente Ermelo.
Risico-indicaties
Wat betreft risico's: de geluidsbelasting door wegverkeer is 54 dB Lden, boven de norm, terwijl spoorweglawaai met 47 dB Lden onder de norm blijft. Het funderingsrisico is laag, mede door de zandbodem, maar het is een indicatie op gebiedsniveau en geen inspectie van deze woning. Bij hevige regen is er een verhoogde kans op wateroverlast, terwijl het overstromingsrisico nu en in 2050 laag is. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld ingeschat. Deze indicaties komen uit openbare databronnen en gelden voor het gebied, niet specifiek voor dit huis.
Over de aanbieding
Op het moment van schrijven wordt de woning via Vinke Veluwe Makelaars aangeboden, zowel op hun eigen site als op Funda.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Horsterweg 66A, Ermelo
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot andere woningen in de buurt?
De vraagprijs van €895.000 ligt ongeveer 6 procent onder het gemiddelde van de buurt, dat €950.056 is. Ook per vierkante meter is de prijs met €4.520 lager dan het buurtgemiddelde van €4.976. Het is daarmee een scherpe prijs voor deze woning, zeker gezien de ruime oppervlakte en het grote perceel.
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft deze woning?
De woning heeft 12 kamers in totaal, waarvan 7 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers en de woning is verdeeld over 2 woonlagen. Daarnaast is er een dakterras en een aangebouwde stenen garage. De woonoppervlakte is 198 m² en de inhoud 1.776 m³.
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
Het energielabel is E. Dat is een minder zuinig label, dus je kunt hogere energiekosten verwachten dan bij een woning met een beter label. Volgens de makelaar is er wel dubbel glas en een warmtepomp aanwezig, maar het label blijft E.
Zijn er risico's op het gebied van geluid of wateroverlast?
De geluidsbelasting door wegverkeer is 54 dB Lden, wat boven de norm ligt. Spoorweglawaai is met 47 dB Lden onder de norm. Bij hevige regen is er een verhoogde kans op wateroverlast, terwijl het overstromingsrisico laag is. Het funderingsrisico is laag. Deze indicaties zijn op gebiedsniveau en geen inspectie van deze specifieke woning.
Hoe is het OV en de bereikbaarheid vanaf deze woning?
Op 282 meter ligt de bushalte Ermelo, Gemeentehuis met lijn 501. Station Ermelo is op 461 meter lopen en daar stoppen ook buslijnen 501 en 654. Het treinstation is dus dichtbij, wat handig is voor reizen naar omliggende steden. Ook de belangrijkste voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.
Wat voor buurt is Ermelo - Noord?
Ermelo - Noord is een rustige buurt met ruim 3.100 inwoners, waarvan een derde 65 jaar of ouder is. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,55. Ze waarderen de gezelligheid en de voorzieningen op loopafstand. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand."
Hoe groot is het perceel en klopt dat met de oppervlakte?
Er zijn twee verschillende perceelmaten: volgens de BAG-registratie is het perceel 214 m², terwijl de makelaar een perceel van 891 m² opgeeft. Het verschil kan te maken hebben met hoe het perceel is geregistreerd, maar daar is geen verdere uitleg over.





