Vrijstaande woning te koop: Waltersingel 66, Apeldoorn
18 uur geleden ontdekt
KopenApeldoornVrijstaande woningenWaltersingel 66

Waltersingel 66

Sprengenbos, Apeldoorn

€ 625.000
Buurt Sprengenbos, ApeldoornBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter in Apeldoorn

Deze vrijstaande woning uit 1933 aan de Waltersingel heeft een authentieke uitstraling en een ruime tuin. Met 97 m² woonoppervlak en een perceel van 405 m² is het een fijne plek voor wie van een eigen huis met geschiedenis houdt. De vraagprijs van €625.000 ligt 25% onder het buurtgemiddelde, wat het een scherpe optie maakt vergeleken met andere vrijstaande woningen in Apeldoorn.

Buurt Sprengenbos: rustig en groen

Sprengenbos is een rustige, groene buurt in Apeldoorn-West. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (63%) en driekwart is koop. Het is een buurt met veel 45-plussers en een mix van gezinnen en alleenstaanden. De buurt Sprengenbos heeft een laag aantal misdrijven (66 per jaar) en een omgevingsadressendichtheid van 2022, wat het stedelijk maar niet te druk maakt.

Leven in de straat: voorzieningen om de hoek

Doordeweeks haal je brood bij de SPAR (twee straten verder) of de Albert Heijn (tien minuten lopen). Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals PCBO De Korenaar (om de hoek) en het Christelijk Lyceum (vijf minuten lopen). Ook een kinderdagverblijf en een park zijn dichtbij. De gemeente Apeldoorn biedt verder ruime recreatiemogelijkheden.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hunink & Holtrigter aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 625.000
Prijs per m²€ 6.443
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte405m²
Bouwjaar1933
EnergielabelD
BuurtSprengenbos
WijkWest
GemeenteApeldoorn

Locatie

Waltersingel 66, Apeldoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Sprengenbos

Inwoners4.335
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Sprengenbos

Woningvoorraad2.194
Gem. WOZ-waarde€ 427.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

31 binnen 5 km

SPAR
Koning Lodewijklaan 168
760m
Albert Heijn
Schapendoesweg 2
844m
Ekoplaza
Asselsestraat 146
1055m

Scholen

74 binnen 5 km

Christelijk Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1128 leerlingen
355m
PCBO De Korenaar
Basisonderwijs · 357 leerlingen
409m
Walterbosch
Voortgezet onderwijs · 1442 leerlingen
460m

Veelgestelde vragen

Over Waltersingel 66, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Waltersingel 66?

De woning aan Waltersingel 66 in Apeldoorn heeft energielabel D.

Is €625.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €625.000 ligt 25% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€833.000). De woning is wel kleiner dan gemiddeld (97 m² vs 157 m²). De prijs per m² is ongeveer €6.443, terwijl het buurtgemiddelde €5.424 per m² is. Het is dus een relatief hoge prijs per vierkante meter, maar de totale prijs is lager door het kleinere oppervlak.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1933. In de buurt heeft al het koopaanbod label B of beter, dus deze woning scoort minder goed op energiezuinigheid. Dat kan hogere stookkosten betekenen.

Hoe is de buurt Sprengenbos om in te wonen?

Sprengenbos is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Het is er veilig (66 misdrijven per jaar) en er wonen veel 45-plussers. Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een park zijn op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool PCBO De Korenaar ligt op 409 meter, en het Christelijk Lyceum (voortgezet onderwijs) op 355 meter. Ook zijn er andere basisscholen en middelbare scholen in de omgeving.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Apeldoorn ligt op 3 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte autorit.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt staan gemiddeld 5 koopwoningen te koop. Verkochte woningen stonden gemiddeld 74 dagen te koop. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar het aantal datapunten is klein.

Hunink & Holtrigter
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Hunink & Holtrigter
hhmakelaars.nl
Bekijk
Hunink & Holtrigter Woning- en Bedrijfsmakelaars