Vrijstaande woning te koop: Werverdijk 18, Wapenveld
KopenHeerdeVrijstaande woningenWerverdijk 18

Werverdijk 18

Verspreide huizen Lage Land, Heerde

€ 1.295.000
Buurt Verspreide huizen Lage Land, WapenveldBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 411m²
411m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
39% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze vrijstaande woning aan de Werverdijk in Wapenveld ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 411 m² en een perceel van 2087 m² is het een flinke woning, gebouwd in 1923. Het energielabel E betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €1.295.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Heerde voor een prijsvergelijking.

Buurt: Verspreide huizen Lage Land

De buurt Verspreide huizen Lage Land is een rustige, landelijke omgeving met 190 inwoners. Het is een buurt waar veel gezinnen wonen: 35 huishoudens hebben kinderen. De woningvoorraad bestaat voor 87% uit eengezinswoningen, en 85% is koop. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bevolkingsdichtheid en veel ruimte. Lees meer over de gemeente Heerde voor een breder beeld.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Albert Heijn, twee straten verder (2,2 km). Voor de kinderen is cbs De Parel om de hoek (2,1 km) en Florens Radewynsschool (2,2 km) ook dichtbij. Boodschappen doe je bij Albert Heijn of Aldi, beide op loopafstand (2,2 en 2,5 km). Het is een rustig leven, ver weg van de stadse drukte.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 januari 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.295.000
Prijs per m²€ 3.151
Woonoppervlakte411m²
Perceeloppervlakte2087m²
Bouwjaar1923
EnergielabelE
BuurtVerspreide huizen Lage Land
WijkWapenveld
GemeenteHeerde

Locatie

Werverdijk 18, Wapenveld

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Lage Land

Inwoners190
Mannen55%
Vrouwen47%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Albert Heijn
W.H. van de Pollstraat 2
2209m
Aldi
Stationsweg 1-5
2538m
Albert Heijn
Oranjelaan 2
5273m

Scholen

8 binnen 5 km

cbs De Parel
Basisonderwijs · 176 leerlingen
2142m
Florens Radewynsschool
Basisonderwijs · 63 leerlingen
2176m
Jan Ligthartschool
Basisonderwijs · 114 leerlingen
2492m

Veelgestelde vragen

Over Werverdijk 18, Wapenveld

Welk energielabel heeft Werverdijk 18?

De woning aan Werverdijk 18 in Wapenveld heeft energielabel E.

Is €1.295.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.295.000 is aan de hoge kant, maar past bij de grote oppervlakte (411 m²) en het ruime perceel (2087 m²). Vergelijkbare vrijstaande woningen in de gemeente Heerde zijn vaak kleiner of hebben een kleiner perceel. Het energielabel E kan wel invloed hebben op de maandlasten.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,8 km afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg, maar exacte afstanden worden niet genoemd. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1923?

Een woning uit 1923 kan verouderde installaties hebben, zoals elektra en leidingen. Het energielabel E wijst op matige isolatie. Let ook op de staat van het dak en de fundering.