Vrijstaande woning te koop: Westbatterijlaan 11, Muiden
KopenGooise MerenVrijstaande woningenWestbatterijlaan 11

Westbatterijlaan 11

Krijgsman, Gooise Meren

€ 1.775.000
Buurt Krijgsman, MuidenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 236m²
236m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Muiden

Deze vrijstaande woning aan de Westbatterijlaan in Muiden is een moderne, ruime woning uit 2020. Met 236 m² woonoppervlak en een perceel van 390 m² biedt het veel ruimte voor een gezin. De prijs van €1.775.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Gooise Meren.

De buurt Krijgsman

De woning ligt in de buurt Krijgsman, een rustige woonwijk in Muiden. De buurt telt ruim 3.300 inwoners, met veel gezinnen en een mix van koop- en eengezinswoningen. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar Kindcentrum Muiderkring, een basisschool op nog geen 500 meter. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de AH XL of Lidl, beide op een paar kilometer afstand. Ook de Jozefschool Muiden is vlakbij. De gemeente Gooise Meren biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Eefje Voogd Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.775.000
Prijs per m²€ 7.521
Woonoppervlakte236m²
Perceeloppervlakte390m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtKrijgsman
WijkMuiden
GemeenteGooise Meren

Locatie

Westbatterijlaan 11, Muiden

Buurt statistieken

Gegevens uit Krijgsman

Inwoners3.355
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

AH XL
Pampusweg 13
2795m
Lidl
Pampusweg 12
2863m
Albert Heijn
Amstellandlaan 20
3421m

Scholen

19 binnen 5 km

Kindcentrum Muiderkring
Basisonderwijs · 411 leerlingen
462m
Jozefschool Muiden
Basisonderwijs · 207 leerlingen
885m
Brede School Weesperrijk
Basisonderwijs · 536 leerlingen
2489m

Veelgestelde vragen

Over Westbatterijlaan 11, Muiden

Welk energielabel heeft Westbatterijlaan 11?

De woning aan Westbatterijlaan 11 in Muiden heeft energielabel A.

Is €1.775.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.775.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Muiden. De woning is echter modern (2020), heeft een groot woonoppervlak van 236 m² en een perceel van 390 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de buurt om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Muiden, op 3,8 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De buurt is rustig en goed bereikbaar.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je basisscholen zoals Kindcentrum Muiderkring (op 460 m) en Jozefschool Muiden (op 885 m). Voor boodschappen zijn er supermarkten zoals AH XL en Lidl op ongeveer 2,8 km afstand. Ook zijn er een park, restaurant en bibliotheek op loopafstand.