Vrijstaande woning te koop: Wijde Omloop 68, Oosterhout (Nb)
KopenOosterhoutVrijstaande woningenWijde Omloop 68

Wijde Omloop 68

De Warande, Oosterhout

€ 1.790.000
Buurt De Warande, Oosterhout (Nb)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 600m²
600m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Wijde Omloop 68 in Oosterhout ademt ruimte en rust. Met 600 m² woonoppervlak en een perceel van 1695 m² is er volop plek voor een gezin dat van privacy houdt. Het bouwjaar 1972 geeft de woning een solide uitstraling, en de prijs van €1.790.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Vergelijk je met andere vrijstaande woningen in Oosterhout, dan zie je dat dit een bijzonder object is.

De Warande: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt De Warande, een rustige wijk met veel groen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,88. Een bewoner zegt: "De buurt is heel fijn, er gebeuren niet veel rare dingen. Heel bereikbaar en verbinding met het OV om de hoek." De buurt telt 515 inwoners, vooral gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5. Bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en 98% is koop. Meer weten? Bekijk de buurt De Warande.

Het dagelijks leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Jumbo of Lidl, beide op een kwartier lopen. Voor de kinderen is basisschool Kbs Helder Camara op loopafstand, en middelbare scholen als Curio scala zijn op de fiets bereikbaar. Het park of plantsoen ligt om de hoek. De gemeente Oosterhout biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Biemans Makelaardij | NVM - Qualis op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.790.000
Prijs per m²€ 2.983
Woonoppervlakte600m²
Perceeloppervlakte1695m²
Bouwjaar1972
BuurtDe Warande
WijkOosterheide
GemeenteOosterhout

Locatie

Wijde Omloop 68, Oosterhout (Nb)

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.9
Isa Verhelst
10-01-2025
Rustig maar aanwezig

De buurt is heel fijn, er gebeuren biet veel rare dingeb. Heel bereikbaar en verbinding met het OV om de hoek. Basisschool zit in de wijk en er zijn middelbare scholen op fiets afstand. Er zit een winkelcentrum op fiets/loopafstand. Veel sportverzieningen en restaurants.

Buurt statistieken

Gegevens uit De Warande

Inwoners515
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Jumbo
Zuiderhout 4-7a
1128m
Lidl
Zuiderhout 111
1158m
Albert Heijn
Zuiderhout 103
1158m

Scholen

19 binnen 5 km

Kbs Helder Camara
Basisonderwijs · 399 leerlingen
2043m
Nutsbasisschool Teteringen
Basisonderwijs · 202 leerlingen
2423m
Openbare Basisschool De Springplank
Basisonderwijs · 215 leerlingen
2459m

Veelgestelde vragen

Over Wijde Omloop 68, Oosterhout (Nb)

Is €1.790.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.790.000 is aan de hoge kant, maar past bij de enorme oppervlakte van 600 m² en het perceel van 1695 m². Vrijstaande woningen in Oosterhout met dit formaat zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de exclusiviteit. Of het marktconform is, hangt af van de staat van de woning en de vergelijkbare verkopen in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 7,2 km afstand, dus voor het OV ben je aangewezen op de bus. Een bewoner noemt de OV-verbinding 'om de hoek', wat duidt op een bushalte in de buurt.