Vrijstaande woning te koop: Wilsonweg 20, Hillegom

Wilsonweg 20

Leidsestraat, Hillegom

€ 675.000
Buurt Leidsestraat, HillegomBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 303m²
303m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Hillegom

Deze vrijstaande woning aan de Wilsonweg in Hillegom ademt ruimte en rust. Met 303 m² woonoppervlak en een perceel van 565 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1993 heeft energielabel A, wat duidt op een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €675.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze gemeente. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Hillegom.

De buurt Leidsestraat

De woning ligt in de buurt Leidsestraat, een rustige woonwijk in Hillegom Zuid. De buurt telt ruim 1.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, gezinsvriendelijke buurt zien.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die om de hoek zit. Ook Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Toermalijn Vrije School voor de Bollenstreek, twee straten verder, of naar Basisschool De Giraf, op tien minuten lopen. Het Fioretti College voor voortgezet onderwijs is ook binnen de buurt te vinden. De gemeente Hillegom biedt verder alle voorzieningen voor een compleet gezinsleven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Heemborgh Makelaars Hillegom op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 2.228
Woonoppervlakte303m²
Perceeloppervlakte565m²
Bouwjaar1993
EnergielabelA
BuurtLeidsestraat
WijkHillegom Zuid
GemeenteHillegom

Locatie

Wilsonweg 20, Hillegom

Buurt statistieken

Gegevens uit Leidsestraat

Inwoners1.060
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

16 binnen 5 km

PLUS
Palet 4
250m
Albert Heijn
Henri Dunantplein 6
873m
Aldi
Houttuin 8
909m

Scholen

37 binnen 5 km

De Toermalijn Vrije School voor de Bollenstreek
Basisonderwijs · 192 leerlingen
308m
Basisschool De Giraf
Basisonderwijs · 387 leerlingen
759m
De Fontein
Basisonderwijs · 170 leerlingen
1160m

Veelgestelde vragen

Over Wilsonweg 20, Hillegom

Welk energielabel heeft Wilsonweg 20?

De woning aan Wilsonweg 20 in Hillegom heeft energielabel A.

Is €675.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €675.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 303 m² met energielabel A in Hillegom. De woning is ruim en heeft een groot perceel, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Hillegom, op 2,6 km van het treinstation. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dat vertaalt zich in lagere stookkosten en een beter wooncomfort. Het is een van de beste labels die je kunt krijgen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Toermalijn Vrije School voor de Bollenstreek (op 300 meter) en Basisschool De Giraf (op 750 meter). Ook het Fioretti College voor voortgezet onderwijs ligt op 1,2 km afstand.