Vrijstaande woning te koop: Woerdsestraat 13, Altforst

Woerdsestraat 13

Buitengebied Altforst, West Maas en Waal

€ 1.150.000
Buurt Buitengebied Altforst, AltforstBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 313m²
313m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand landgoed in Altforst

Deze vrijstaande woning uit 1908 staat op een ruim perceel van 5435 m², midden in het buitengebied van Altforst. Met 313 m² woonoppervlak biedt het huis volop ruimte, al heeft het energielabel G, dus reken op hoge stookkosten. De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in West Maas en Waal.

Buitengebied Altforst

De buurt Buitengebied Altforst is dunbevolkt: 295 inwoners, met een omgevingsadressendichtheid van 48, dat is niet stedelijk. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (92%) en koopwoningen (87%). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus je oordeel zelf over de sfeer.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, SPAR express, ligt op ruim 3,5 km. Basisschool De Tweestroom is op een kilometer lopen, maar voor voortgezet onderwijs moet je naar Pax Junior op 3,6 km. De gemeente West Maas en Waal biedt rust en ruimte, maar voorzieningen zijn op afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 3.674
Woonoppervlakte313m²
Perceeloppervlakte5435m²
Bouwjaar1908
EnergielabelG
BuurtBuitengebied Altforst
WijkAltforst
GemeenteWest Maas en Waal

Locatie

Woerdsestraat 13, Altforst

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Altforst

Inwoners295
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR express
Van Heemstraweg 35
3493m
Jumbo
Nijverheidsstraat 4
3846m
Aldi
Dorpsplein 4
4293m

Scholen

12 binnen 5 km

Basisschool De Tweestroom
Basisonderwijs · 44 leerlingen
1061m
Gravin van Rechterenschool
Basisonderwijs · 51 leerlingen
3087m
Basisschool St. Lambertus
Basisonderwijs · 84 leerlingen
3199m

Veelgestelde vragen

Over Woerdsestraat 13, Altforst

Welk energielabel heeft Woerdsestraat 13?

De woning aan Woerdsestraat 13 in Altforst heeft energielabel G.

Is €1.150.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in het buitengebied van Altforst. Het perceel van 5435 m² is uitzonderlijk groot, maar het energielabel G betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te bepalen of de prijs marktconform is.

Hoe is het energielabel G te verklaren?

Het energielabel G is het laagste label en wijst op een slechte energieprestatie. De woning is gebouwd in 1908, dus zonder moderne isolatie of duurzame installaties. Je kunt hoge energierekeningen verwachten.

Wat is de ligging van deze woning?

De woning staat in het buitengebied van Altforst, een rustige, landelijke omgeving. Het treinstation ligt op 11,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op enkele kilometers afstand. De dichtstbijzijnde basisschool is op 1,1 km.