Vrijstaande woning te koop: Woerdsestraat 34, Altforst

Woerdsestraat 34

Buitengebied Altforst, West Maas en Waal

€ 2.200.000
Buurt Buitengebied Altforst, AltforstBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 851m²
851m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand monument in het groene Altforst

Deze vrijstaande woning uit 1636 staat in het buitengebied van Altforst, een plek waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 851 m² woonoppervlak en een perceel van 15990 m² is het een woning met een bijzondere geschiedenis. De vraagprijs van € 2.200.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in West Maas en Waal.

Buitengebied Altforst: rustig en landelijk

De buurt Buitengebied Altforst is dunbevolkt met 295 inwoners. Het is een omgeving waar veel eengezinswoningen staan en de meeste woningen koop zijn. De stedelijkheid is laag, met een omgevingsadressendichtheid van 48. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, landelijke buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express op drie kilometer afstand, of bij Jumbo, Lidl of Aldi op ruim drie kilometer. Basisschool De Tweestroom is op 1,7 kilometer, en voor voortgezet onderwijs kun je naar Pax Junior op drie kilometer. De gemeente West Maas en Waal biedt voorzieningen op afstand, maar de rust is er onbetaalbaar.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.200.000
Prijs per m²€ 2.585
Woonoppervlakte851m²
Perceeloppervlakte15990m²
Bouwjaar1636
BuurtBuitengebied Altforst
WijkAltforst
GemeenteWest Maas en Waal

Locatie

Woerdsestraat 34, Altforst

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Altforst

Inwoners295
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR express
Van Heemstraweg 35
3077m
Jumbo
Nijverheidsstraat 4
3367m
Lidl
Zijveld 1
3775m

Scholen

12 binnen 5 km

Basisschool De Tweestroom
Basisonderwijs · 44 leerlingen
1702m
Pax Junior
Voortgezet onderwijs · 178 leerlingen
3101m
Basisschool de Leeuwenkuil
Basisonderwijs · 153 leerlingen
3101m

Veelgestelde vragen

Over Woerdsestraat 34, Altforst

Is € 2.200.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 2.200.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in West Maas en Waal. Het gaat om een monumentaal pand uit 1636 met een zeer groot perceel van 15990 m² en 851 m² woonoppervlak. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner of hebben minder grond. De prijs weerspiegelt de zeldzaamheid en historische waarde.

Hoe is de bereikbaarheid van Altforst?

Altforst ligt in het buitengebied van West Maas en Waal. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 11,7 km afstand. De auto is dan ook het meest praktisch. De omgeving is rustig en landelijk, met weinig verkeer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen binnen vijf kilometer. Basisschool De Tweestroom is het dichtstbij, op 1,1 km. Daarnaast zijn er basisscholen De Leeuwenkuil, De Wijzer en St. Lambertus op ongeveer 3 km. Voor voortgezet onderwijs is Pax Junior op 3,1 km.