Vrijstaande woning te koop: Zeelandsestraat 41, Millingen Aan De Rijn
KopenBerg en DalVrijstaande woningenZeelandsestraat 41

Zeelandsestraat 41

Millingen aan de Rijn-West, Berg en Dal

€ 469.000
Buurt Millingen aan de Rijn-West, Millingen Aan De RijnBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 151m²
151m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 421m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen in Millingen aan de Rijn

Deze vrijstaande woning aan de Zeelandsestraat 41 ademt rust en ruimte. Met 151 m² woonoppervlak en een perceel van 657 m² is er volop plek voor het hele gezin. Het huis uit 1977 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €469.000 is marktconform voor een vrijstaande woningen in Berg en Dal van dit formaat.

Buurt Millingen aan de Rijn-West

De buurt Millingen aan de Rijn-West is een gemoedelijke wijk met een landelijk karakter. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 8,5. Een bewoner zegt: "Gemoedelijk, vriendelijk en behulpzaam." De buurt telt zo'n 2900 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (twee straten verder) of bij de Aldi op loopafstand. Voor de kinderen is Basisschool St Martinus op loopafstand, en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. De gemeente Berg en Dal biedt een rustige omgeving met voldoende voorzieningen voor dagelijkse boodschappen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vermeulen Verzekeringen Vastgoed op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 469.000
Prijs per m²€ 3.106
Woonoppervlakte151m²
Perceeloppervlakte657m²
Bouwjaar1977
EnergielabelC
BuurtMillingen aan de Rijn-West
WijkMillingen aan de Rijn
GemeenteBerg en Dal

Locatie

Zeelandsestraat 41, Millingen Aan De Rijn

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.5
FK
28-11-2024
Landelijk wonen in rustige wijk

Gemoedelijk, vriendelijk en behulpzaam

Buurt statistieken

Gegevens uit Millingen aan de Rijn-West

Inwoners2.900
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Millingen aan de Rijn-West

Woningvoorraad1.321
Gem. WOZ-waarde€ 282.000
Koopwoningen70%
Huurwoningen30%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Heerbaan 99
421m
Aldi
Heerbaan 158
497m
Coop
Dorpsplein 2
3058m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool St Martinus
Basisonderwijs · 340 leerlingen
285m
Basisschool St. Laurentius
Basisonderwijs · 64 leerlingen
2070m
Basisschool 't Scathe
Basisonderwijs · 165 leerlingen
3050m

Veelgestelde vragen

Over Zeelandsestraat 41, Millingen Aan De Rijn

Welk energielabel heeft Zeelandsestraat 41?

De woning aan Zeelandsestraat 41 in Millingen Aan De Rijn heeft energielabel C.

Is €469.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €469.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 151 m² met een perceel van 657 m² in Millingen aan de Rijn-West. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1977. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is het energielabel C te duiden?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is. De isolatie en installaties zijn gemiddeld voor een huis uit 1977. Je kunt verwachten dat de energiekosten meevallen, maar niet zo laag zijn als bij nieuwbouwwoningen met label A.