Vrijstaande woning te koop: Zuideindseweg 114, Delfgauw

Zuideindseweg 114

Zuidpolder Delfgauw, Pijnacker-Nootdorp

€ 3.495.000
Buurt Zuidpolder Delfgauw, DelfgauwBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 337m²
337m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand landgoed in Delfgauw

Deze vrijstaande woning aan de Zuideindseweg ligt in het buitengebied van Delfgauw, waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met een woonoppervlak van 337 m² en een perceel van maar liefst 20.690 m² is dit een plek waar je echt tot rust komt. De woning uit 1972 heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €3.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij het unieke aanbod van vrijstaande woningen in Pijnacker-Nootdorp.

De buurt Zuidpolder Delfgauw

De buurt Zuidpolder Delfgauw is een landelijk gebied met slechts 295 inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (97%) en koopwoningen (81%). Het is een rustige omgeving. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bevolkingsdichtheid en veel ruimte.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express op ruim een kilometer afstand, of bij Albert Heijn op 2,5 kilometer. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals Octantschool Triangel (2,3 km) en Het Spectrum (2,3 km). Het treinstation ligt op 5,1 km, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor verder reizen. De gemeente Pijnacker-Nootdorp biedt voorzieningen zoals huisartsen en restaurants op 2,4 tot 2,6 km afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Björnd Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.495.000
Prijs per m²€ 10.371
Woonoppervlakte337m²
Perceeloppervlakte20690m²
Bouwjaar1972
EnergielabelE
BuurtZuidpolder Delfgauw
WijkDelfgauw
GemeentePijnacker-Nootdorp

Locatie

Zuideindseweg 114, Delfgauw

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidpolder Delfgauw

Inwoners295
Mannen53%
Vrouwen46%

Supermarkten

33 binnen 5 km

SPAR express
Rijksweg A13 200
1188m
Albert Heijn
Gouden Rijderplein 1
2493m
SPAR
Stieltjesweg 234
2772m

Scholen

63 binnen 5 km

Octantschool Triangel
Basisonderwijs · 288 leerlingen
2259m
Het Spectrum
Basisonderwijs · 153 leerlingen
2292m
Openbare Basisschool De Meander
Basisonderwijs · 259 leerlingen
2423m

Veelgestelde vragen

Over Zuideindseweg 114, Delfgauw

Welk energielabel heeft Zuideindseweg 114?

De woning aan Zuideindseweg 114 in Delfgauw heeft energielabel E.

Is €3.495.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.495.000 is aan de hoge kant, maar gezien het unieke perceel van 20.690 m² en de vrijstaande ligging in het buitengebied van Delfgauw, is het een prijs die past bij dit type woning. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct mee te vergelijken, dus de prijs is vooral gebaseerd op de zeldzaamheid van het aanbod.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E geeft aan dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Delfgauw, op 5,1 km van het treinstation. Voor dagelijkse boodschappen kun je naar SPAR express op 1,2 km of Albert Heijn op 2,5 km. De auto is het meest praktisch voor verdere reizen, maar er zijn ook busverbindingen in de omgeving.