Vrijstaande woning te koop: Zwolsedijk 16B, Hasselt

Zwolsedijk 16B

Genne-Overwaters, Zwartewaterland

€ 1.650.000
Buurt Genne-Overwaters, HasseltBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 238m²
238m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan het water

Deze vrijstaande woning uit 2021 ligt aan de Zwolsedijk, een rustige weg in het buitengebied van Hasselt. Met 238 m² woonoppervlak en een perceel van 870 m² is er volop ruimte. De woning is energielabel A+++, wat extreem zuinig is. De vraagprijs van €1.650.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Zwartewaterland.

Buurt Genne-Overwaters

De buurt Genne-Overwaters is een landelijk gebied met 190 inwoners. Het is er rustig, met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel groen om je heen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boni op 2,5 km afstand, of Jumbo op 3 km. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals CBS Het Anker op 2,3 km en CBS Prins Willem-Alexander op 2,4 km. Het is een omgeving waar je de auto pakt voor de meeste voorzieningen, maar de rust en ruimte maken dat meer dan goed. De gemeente Zwartewaterland biedt een fijne mix van platteland en stad.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Edwin van Vilsteren Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.650.000
Prijs per m²€ 6.933
Woonoppervlakte238m²
Perceeloppervlakte870m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA+++
BuurtGenne-Overwaters
WijkLandelijk gebied Hasselt
GemeenteZwartewaterland

Locatie

Zwolsedijk 16B, Hasselt

Buurt statistieken

Gegevens uit Genne-Overwaters

Inwoners190
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Boni
Hendrik van Viandenplein 6
2570m
Jumbo
Buiten de Venepoort 5
3046m
Aldi
Rijnlaan 125
3438m

Scholen

29 binnen 5 km

CBS Het Anker
Basisonderwijs · 177 leerlingen
2297m
CBS Prins Willem-Alexander
Basisonderwijs · 147 leerlingen
2353m
De Toermalijn
Basisonderwijs · 163 leerlingen
2365m

Veelgestelde vragen

Over Zwolsedijk 16B, Hasselt

Welk energielabel heeft Zwolsedijk 16B?

De woning aan Zwolsedijk 16B in Hasselt heeft energielabel A+++.

Is €1.650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.650.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in deze regio. De woning is echter nieuw (2021), heeft een zeer zuinig energielabel (A+++) en een ruim perceel van 870 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van vergelijkbare aanbiedingen in de omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid van Hasselt?

Hasselt ligt in de provincie Overijssel, nabij de A28 en A50. Het treinstation op 8,8 km afstand biedt verbindingen met omliggende steden. De woning is met de auto goed bereikbaar, maar openbaar vervoer is beperkt. Voor dagelijkse voorzieningen ben je aangewezen op de auto of fiets.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 2021 met een woonoppervlak van 238 m² en een perceel van 870 m². Het energielabel A+++ betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. De woning heeft een moderne uitstraling en is gebouwd met hoogwaardige materialen.