Mill

Mill, Land van Cuijk

Wijk in Land van Cuijk

8.3
Bewoners geven Mill een zeer goede beoordelingDeze score komt uit 1 reactie
Bekijk
Mill heeft 6.370 inwonersDe meeste zijn 45 tot 65 jaar oud
Er zijn 2.743 woningen in MillMomenteel staan er 15 te koop en 0 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in MillOp basis van geregistreerde woningen

Mill bevindt zich in de provincie Noord-Brabant, in de gemeente Land van Cuijk De wijk heeft een totaal oppervlakte van 2.139 hectare, waarvan 2.105 hectare land en 34 hectare water is. De wijk is gecodeerd als WK198210. Het postcodegebied is 5451AA-5451ZK.

Inwoners

Mill telt 6.370 inwoners. Hiervan is 50,4% man en 49,6% vrouw. De meeste inwoners zijn 45 tot 65 jaar (29,5%). De overige leeftijden zijn 25,0% voor '65 jaar of ouder', 21,1% voor '25 tot 45 jaar', 13,5% voor '0 tot 15 jaar' en 10,8% voor '15 tot 25 jaar'. Van de inwoners is 44,6% is ongehuwd, 42,7% is gehuwd, 6,2% is gescheiden en 6,4% is verweduwd. 5.765 inwoners komen uit Nederland, 300 komen uit Europa en 310 komen uit landen buiten Europa.

Er zijn 2.765 huishoudens in Mill. 31,6% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 34,5% huishoudens zonder kinderen en 33,8% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,3 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

In Mill zijn er 5.200 inkomensontvangers. Het gemiddelde inkomen per inkomensontvanger is €33.600, wat €3.800 (10%) lager is dan het nationale gemiddelde van €37.400. Per inwoner ligt het gemiddelde inkomen op €28.600, wat €2.200 (7%) lager is dan het nationale gemiddelde van €30.800. De meeste inwoners van Mill zijn middelbaar opgeleid. 46,9% heeft HAVO, VWO of MBO 2-4, 31,3% heeft VMBO of MBO 1 en 21,8% heeft HBO of WO.

Van de 6.370 inwoners heeft ongeveer 69% betaald werk, wat neerkomt op 4.395 mensen. Dit is 4% hoger dan het nationale gemiddelde van 65%. Het merendeel van de werknemers werkt in loondienst (81%), terwijl 19% als zelfstandige actief is. In Mill ontvangt 28% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 1.420 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In Mill zijn er 2.743 woningen met een gemiddelde WOZ-waarde van €361.000. Hiervan is ongeveer 97% bewoond en 3% onbewoond. De meeste woningen zijn koopwoningen. Dit komt neer op 33% huurwoningen en 67% koopwoningen. Van de woningen is 67% in particulier bezit, 25% in handen van woningcorporaties en 8% van overige verhuurders. De meest voorkomende bouwperiodes in Mill zijn 1950-1970 (26%) en 1970-1980 (14%).

Koopwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te koop in Mill. De nieuwste aangeboden woning is Karstraat 1 door Bernheze Makelaars op Funda. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verkocht in Mill.

Huurwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te huur in Mill. De meest recentelijke woning is Leeuwerikstraat 48 aangeboden door www.thuispoort.nl. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verhuurd in Mill.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor Mill.

Energie

In Mill zijn er 2.798 adressen met een geregistreerd energielabel. De meest voorkomende labels zijn C (22%), A (18%) en D (14%). Gemiddeld verbruikt een adres in Mill 3.260 kWh aan elektriciteit per jaar. Dit ligt 23% boven het landelijke gemiddelde van 2.640 kWh. Het aardgasverbruik ligt met 1.280 m³ per jaar 31% boven het landelijke gemiddelde van 980 m³.

Voorzieningen

Huisarts
0,9 km
Apotheek
1,2 km
Ziekenhuis
12,9 km
Supermarkt
1,2 km
Treinstation
10,1 km
Dagverblijf
1,0 km
Basisschool
1,1 km
Middelbare school
1,1 km
Bekijk woningen in Mill

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel Mill

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling

Buurten in Mill

Kaart van Brugse Berg
8.3Brugse BergBuurt
Kaart van Achterdijk-Roijendijk buitengebied
Mill-ZuidBuurt
8.3
Bewoners geven Mill een zeer goede beoordeling
Deze score komt uit 1 reactie

Praat mee
8.3
Sanne
Gezin · Tussenwoning
Brugse Berg22-06-2024
slayy

super slayy

Statistieken over de inwoners

Leeftijden

Inwoners per leeftijds categorie

Huishoudensverhouding

Huishoudens per categorie
875Eenpersoonshuishoudens
955Huishoudens zonder kinderen
935Huishoudens met kinderen

Arbeidsparticipatie en gemiddeld inkomen
€28.600 P.J.gemiddeld per inwoner7% onder landelijk gemiddelde
€33.600 P.J.gemiddeld per inkomstenontvanger10% onder landelijk gemiddelde
1%is in loondienst
0%werkt zelfstandig
1%
van de inwoners heeft werk
72%
is het landelijk gemiddelde

Opleidingsniveau

Inwoners per opleidingsniveau
VMBO, MBO 1
HAVO/VWO, MBO 2-4

Sponsored
Bekijk meer dan 250 onderwerpen over Mill in duidelijke cijfers en grafieken op AlleCijfers.nl!
Bekijk op AlleCijfers.nl

Woningmarkt in Mill

Verkoopprijs koop · Q2 2026
€466.600
gemiddeld▼ 5,3%
€450.000
mediaanstabiel
5 verkopen · t.o.v. Q1 2026
€/m² koop · Q2 2026
€3.560
gemiddeld▼ 3,1%
€3.531
mediaanstabiel
-1% vs. landelijk gemiddelde

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
83 dagen
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
46
verkopen in afgelopen jaar
141 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-1%

Energieverbruik

Gemiddeld per adres, vergeleken met Nederland
Aardgas (m³)
Mill
1.280
Nederland
1.280
Elektriciteit (kWh)
Mill
3.260
Nederland
2.810

Veelgestelde vragen over Mill

Uit wat voor huizen bestaat Mill?

De woningvoorraad is voornamelijk naoorlogs — 59% is gebouwd tussen 1945 en 1990.

Wat is de gemiddelde vraagprijs in Mill?

Een koopwoning in Mill werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €511.739 (€3.692 per m²). Afgelopen kwartaal daalden de prijzen met 5%.

Wie wonen er in Mill?

Wijk Mill telt 6.370 inwoners. De grootste leeftijdsgroep is 45 tot 65 jaar (30%).

Welke voorzieningen liggen in de buurt van Mill?

Vanuit Mill bereik je gemiddeld een supermarkt op 1,2 km, een huisarts op 0,9 km, een treinstation op 10,1 km, een basisschool op 1,1 km (hemelsbreed, bron: CBS).

Wat is het actuele woningaanbod in Mill?

Op dit moment vind je in Mill 15 koopwoningen. Een koopwoning staat hier gemiddeld 83 dagen te koop — relatief lang voor de huidige markt.