Woning te koop: Aalsterweg 281, Eindhoven
Verkocht onder voorbehoud
KopenEindhovenKortonjoEikenburgAalsterweg 281

Aalsterweg 281

Eikenburg, Eindhoven

€ 1.333.800
Buurt Eikenburg, EindhovenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 911m²
911m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale woning in een groene omgeving

Deze woning aan de Aalsterweg 281 in Eindhoven is een echte blikvanger. Met 911 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A+++ is het een duurzame en ruime keuze. Het bouwjaar 1994 betekent dat de woning relatief modern is. De vraagprijs van €1.333.800 is aan de hoge kant, maar dat past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk je met andere woningen in Eindhoven, dan zie je dat dit een bijzonder object is.

De buurt Eikenburg

De woning ligt in de buurt Eikenburg, een rustige en groene wijk in Eindhoven. De buurt telt zo'n 1500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je de rust opzoekt, maar toch dicht bij de stad bent. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel groen en een lage stedelijkheidsdruk.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, op tien minuten lopen. Voor de kinderen is Basisschool Floralaan om de hoek, op 650 meter. Ook de middelbare school Van Maerlantlyceum is vlakbij, op 1,7 kilometer. De gemeente Eindhoven biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot parken.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via vb&t Nieuwbouwmakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.333.800
Prijs per m²€ 1.464
Woonoppervlakte911m²
Perceeloppervlakte2354m²
Bouwjaar1994
EnergielabelA+++
BuurtEikenburg
WijkKortonjo
GemeenteEindhoven

Locatie

Aalsterweg 281, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Eikenburg

Inwoners1.505
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

45 binnen 5 km

Albert Heijn
Roostenlaan 112
1006m
Aldi
Aalsterweg 141
1142m
AH to go
Professor Holstlaan 4
1460m

Scholen

55 binnen 5 km

Basisschool Floralaan
Basisonderwijs · 337 leerlingen
653m
Bs De Talisman
Basisonderwijs · 597 leerlingen
1023m
Vrije School De Regenboog
Basisonderwijs · 423 leerlingen
1355m

Veelgestelde vragen

Over Aalsterweg 281, Eindhoven

Welk energielabel heeft Aalsterweg 281?

De woning aan Aalsterweg 281 in Eindhoven heeft energielabel A+++.

Is €1.333.800 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.333.800 is fors, maar past bij de enorme oppervlakte van 911 m² en het energielabel A+++. In de buurt Eikenburg zijn vergelijkbare grote woningen schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type object. Het is een unieke kans voor wie op zoek is naar veel ruimte en lage energiekosten.

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het best haalbare label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt rekenen op lage stookkosten en een minimale ecologische voetafdruk.

Wat voor type woning is dit aan de Aalsterweg 281?

Het is een koopwoning met een woonoppervlak van 911 m², gebouwd in 1994. De exacte indeling (aantal kamers, tuin, etc.) is niet bekend, maar gezien de oppervlakte gaat het om een zeer royale woning, waarschijnlijk een vrijstaand huis of een grote twee-onder-een-kap.