Woning te koop: Aalsterweg 281K, Eindhoven
Verkocht onder voorbehoud
KopenEindhovenKortonjoEikenburgAalsterweg 281K

Aalsterweg 281K

Eikenburg, Eindhoven

€ 1.588.400
Buurt Eikenburg, EindhovenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning met een A+++-energielabel

Dit appartement aan de Aalsterweg in Eindhoven is pas in 2024 opgeleverd en heeft het hoogste energielabel A+++. Met 191 vierkante meter woonoppervlak is het een royale woning. De vraagprijs van €1.588.400 is aan de hoge kant, maar past bij het nieuwbouwsegment. Bekijk ook andere woningen in Eindhoven voor een vergelijking.

De buurt Eikenburg

Eikenburg is een rustige, groene buurt in het zuiden van Eindhoven. De buurt telt ruim 1500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. De buurt Eikenburg staat bekend om zijn ruime opzet en veel groen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op een kilometer afstand, of bij Aldi iets verderop. Basisschool Floralaan is om de hoek, op zeven minuten lopen. Ook kinderdagverblijven en een middelbare school zijn binnen tien minuten bereikbaar. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via vb&t Nieuwbouwmakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.588.400
Prijs per m²€ 8.316
Woonoppervlakte191m²
Perceeloppervlakte2354m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtEikenburg
WijkKortonjo
GemeenteEindhoven

Locatie

Aalsterweg 281K, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Eikenburg

Inwoners1.505
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

45 binnen 5 km

Albert Heijn
Roostenlaan 112
1006m
Aldi
Aalsterweg 141
1142m
AH to go
Professor Holstlaan 4
1460m

Scholen

55 binnen 5 km

Basisschool Floralaan
Basisonderwijs · 337 leerlingen
653m
Bs De Talisman
Basisonderwijs · 597 leerlingen
1023m
Vrije School De Regenboog
Basisonderwijs · 423 leerlingen
1355m

Veelgestelde vragen

Over Aalsterweg 281K, Eindhoven

Welk energielabel heeft Aalsterweg 281K?

De woning aan Aalsterweg 281K in Eindhoven heeft energielabel A+++.

Is €1.588.400 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.588.400 is fors, maar past bij een nieuwbouwappartement van 191 m² met energielabel A+++. In de buurt Eikenburg liggen de prijzen voor koopwoningen gemiddeld hoog. Het is een marktconforme prijs voor een woning van dit formaat en deze kwaliteit.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+++, het hoogste niveau. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. Nieuwbouwwoningen met dit label hebben vaak goede isolatie en duurzame installaties.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,4 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de auto of fiets.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool Floralaan ligt op 650 meter, Bs De Talisman op een kilometer. Ook voortgezet onderwijs is dichtbij, met het Van Maerlantlyceum op 1,8 kilometer.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement uit 2024 met 191 m² woonoppervlak. Het is een koopwoning, geen huur. De woning is nieuwbouw en heeft energielabel A+++. Details over het aantal kamers zijn niet bekend.

Hoe veilig is de buurt Eikenburg?

In de CBS-data over Eikenburg staan 115 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een buurt van deze omvang. De buurt oogt rustig en groen, met veel eengezinswoningen.

vb&t Nieuwbouwmakelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.