Woning te koop: Albert Camuslaan 16, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagKraayenstein en VroondaalAlbert Camuslaan 16

Albert Camuslaan 16

Kraayenstein en Vroondaal, Den Haag

€ 1.264.000
Buurt Kraayenstein en Vroondaal, 'S-GravenhageBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 167m²
167m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in het groen

Deze hoekwoning aan de Albert Camuslaan is pas in 2025 opgeleverd en ademt moderne luxe. Met 167 m² woonoppervlak en een vraagprijs van €1.264.000 is het een flinke investering, maar je krijgt er ook een compleet nieuwe, duurzame woning voor terug. De prijs ligt boven het gemiddelde van de woningen in Den Haag, maar dat past bij het formaat en de nieuwbouwstatus.

Kraayenstein en Vroondaal: rustig en groen

De buurt Kraayenstein en Vroondaal is een groene, rustige wijk in Den Haag. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is schoon en groen." Een ander noemt het een "leuke rustige buurt". Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 7,76. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4 personen. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, maar het overgrote deel is koop.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die op een paar minuten lopen ligt. Ook de SPAR express en Hoogvliet zijn om de hoek. Voor de kinderen zijn er diverse scholen in de buurt, zoals de Openbare Daltonschool Poeldijk en WSKO Basisschool De Nieuwe Weg, beide op loopafstand. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar hier in de wijk geniet je van rust en ruimte.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Frisia Makelaars B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.264.000
Prijs per m²€ 7.569
Woonoppervlakte167m²
Perceeloppervlakte432m²
Bouwjaar2025
BuurtKraayenstein en Vroondaal
WijkKraayenstein en Vroondaal
GemeenteDen Haag

Locatie

Albert Camuslaan 16, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.9
Julian
25-07-2025
Mijn buurt is schoon en groen.

Zeer goed. Mijn buurt ligt mooi in het groen en is best wel schoon.

7.6
Apsko
19-08-2023
Leuke rustige buurt

Leuke rustige buurt soms zie je psychos maar dat hoort er bij

Buurt statistieken

Gegevens uit Kraayenstein en Vroondaal

Inwoners9.660
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Kraayenstein en Vroondaal

Woningvoorraad3.616
Gem. WOZ-waarde€ 497.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Jumbo
Rijsenburgerweg 28
1386m
SPAR express
Escamplaan 2000
1652m
Hoogvliet
Forellendaal 318
1850m

Scholen

31 binnen 5 km

Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
827m
WSKO Basisschool De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 214 leerlingen
843m
WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
1048m

Veelgestelde vragen

Over Albert Camuslaan 16, 'S-Gravenhage

Is €1.264.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.264.000 ligt 19% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€1.063.008). De mediaanprijs in Kraayenstein en Vroondaal is €865.000, maar deze woning is met 167 m² en bouwjaar 2025 wel bovengemiddeld groot en nieuw. Of de prijs realistisch is, hangt af van hoe de markt reageert; vergelijkbare nieuwbouwwoningen in de buurt zijn schaars.