Woning te koop: Albert Camuslaan 22, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagKraayenstein en VroondaalAlbert Camuslaan 22

Albert Camuslaan 22

Kraayenstein en Vroondaal, Den Haag

€ 1.264.000
Buurt Kraayenstein en Vroondaal, 'S-GravenhageBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 188m²
188m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime nieuwbouwwoning in het groen

Deze hoekwoning aan de Albert Camuslaan is pas in 2025 opgeleverd en ademt moderne luxe. Met 188 m² woonoppervlak is er volop ruimte voor een gezin. De woning ligt in de rustige, groene buurt Kraayenstein en Vroondaal, waar het aangenaam wonen is. De vraagprijs van €1.264.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van woningen in Den Haag.

Kraayenstein en Vroondaal: rustig en groen

De buurt Kraayenstein en Vroondaal wordt gewaardeerd om haar groene en schone karakter. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is schoon en groen." Een ander noemt het een "leuke rustige buurt." Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 7,76. Het is een typische gezinsbuurt, met veel koopwoningen en een mix van leeftijden. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 1664, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 1,4 km afstand, of bij SPAR express en Hoogvliet iets verderop. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Openbare Daltonschool Poeldijk (op 10 minuten lopen) of WSKO Basisschool De Nieuwe Weg. Voor voortgezet onderwijs is ISW Irenestraat dichtbij. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Frisia Makelaars B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.264.000
Prijs per m²€ 6.723
Woonoppervlakte188m²
Perceeloppervlakte437m²
Bouwjaar2025
BuurtKraayenstein en Vroondaal
WijkKraayenstein en Vroondaal
GemeenteDen Haag

Locatie

Albert Camuslaan 22, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.9
Julian
25-07-2025
Mijn buurt is schoon en groen.

Zeer goed. Mijn buurt ligt mooi in het groen en is best wel schoon.

7.6
Apsko
19-08-2023
Leuke rustige buurt

Leuke rustige buurt soms zie je psychos maar dat hoort er bij

Buurt statistieken

Gegevens uit Kraayenstein en Vroondaal

Inwoners9.660
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Kraayenstein en Vroondaal

Woningvoorraad3.616
Gem. WOZ-waarde€ 497.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Jumbo
Rijsenburgerweg 28
1417m
SPAR express
Escamplaan 2000
1600m
Hoogvliet
Forellendaal 318
1805m

Scholen

31 binnen 5 km

Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
859m
WSKO Basisschool De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 214 leerlingen
878m
WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
1037m

Veelgestelde vragen

Over Albert Camuslaan 22, 'S-Gravenhage

Is de prijs van €1.264.000 marktconform voor deze buurt?

De gemiddelde vraagprijs in Kraayenstein en Vroondaal is €1.063.008, dus deze woning ligt 19% hoger. De mediaanprijs is €865.000. De woning is nieuwbouw met 188 m², wat de hogere prijs deels verklaart. Of het marktconform is, hangt af van de exacte afwerking en ligging.

Hoe is de buurt Kraayenstein en Vroondaal om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 7,76 en noemen het 'schoon en groen' en 'een leuke rustige buurt'. Het is een gezinsvriendelijke wijk met veel koopwoningen en een mix van leeftijden. De omgevingsadressendichtheid is 1664, wat duidt op een matig stedelijk gebied met voldoende rust.