Woning te koop: Altenaweg 20G, Waalwijk

Altenaweg 20G

Industrieterrein Haven, Waalwijk

€ 695.000
Buurt Industrieterrein Haven, WaalwijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 733m²
733m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
52% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een bedrijfspand met karakter

Deze voormalige bedrijfsruimte aan de Altenaweg 20G in Waalwijk is een bijzondere vondst. Met 733 m² woon- en werkruimte verdeeld over meerdere verdiepingen, biedt het pand een enorme flexibiliteit. Het bouwjaar 2004 en energielabel A+ zorgen voor een moderne, duurzame basis. De vraagprijs van €695.000 is marktconform voor een object van deze omvang in de regio. Bekijk ook andere woningen in Waalwijk.

De buurt: Industrieterrein Haven

Het pand staat op een bedrijventerrein, wat direct de sfeer bepaalt: rustig, ruim en functioneel. De enige bewoner die een review achterliet, noemt het 'Una mierda' en klaagt over het gebrek aan openbaar vervoer en de lange wandeling naar het centrum. Het is een eerlijke weergave van de ligging: je woont hier niet in een woonwijk, maar op een industrieterrein. De buurt Industrieterrein Haven telt slechts 310 inwoners, bijna allemaal eenpersoonshuishoudens, en de omgevingsadressendichtheid is laag.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets. De dichtstbijzijnde supermarkt, Jumbo, ligt om de hoek op 792 meter. Albert Heijn is net zo ver. Voor kinderen zijn er scholen op loopafstand: RK Basisschool Teresia op 689 meter en het Dr. Mollercollege op 1,2 km. Het centrum van Waalwijk is te voet een uur, maar met de fiets ben je er zo. De gemeente Waalwijk biedt verder alle voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brands Bedrijfsmakelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 695.000
Prijs per m²€ 948
Woonoppervlakte733m²
Perceeloppervlakte2321m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA+
BuurtIndustrieterrein Haven
WijkWaalwijk
GemeenteWaalwijk

Locatie

Altenaweg 20G, Waalwijk

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

2.8
Sergio
23-07-2025
Una mierda

Vivo en un polígono industrial, no hay suficiente transporte público, no hay en fin de semana y para llegar al centro, tardo 1 hora andando

Buurt statistieken

Gegevens uit Industrieterrein Haven

Inwoners310
Mannen66%
Vrouwen34%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Jumbo
Grotestraat 358
792m
Albert Heijn
De Els 46A
797m
Nettorama
Burgemeester Verwielstraat 5a
1161m

Scholen

23 binnen 5 km

RK Basisschool Teresia
Basisonderwijs · 227 leerlingen
689m
Dr. Mollercollege Waalwijk
Voortgezet onderwijs · 1182 leerlingen
1196m
Walewyc-mavo
Voortgezet onderwijs · 575 leerlingen
1264m

Veelgestelde vragen

Over Altenaweg 20G, Waalwijk

Welk energielabel heeft Altenaweg 20G?

De woning aan Altenaweg 20G in Waalwijk heeft energielabel A+.

Is €695.000 een realistische prijs voor dit pand?

De vraagprijs van €695.000 voor 733 m² met energielabel A+ en bouwjaar 2004 is marktconform voor een bedrijfspand van deze omvang in Waalwijk. Er zijn geen directe vergelijkbare objecten in de buurt, maar gezien de oppervlakte en staat is de prijs redelijk. Houd er rekening mee dat het om een bedrijfsbestemming gaat, wat de waarde voor wonen kan beïnvloeden.

Kan ik hier wonen of is het alleen bedrijfsmatig?

Het pand staat op een bedrijventerrein en heeft een bedrijfsbestemming. Of je er mag wonen, hangt af van het bestemmingsplan. De gemeente Waalwijk kan hier uitsluitsel over geven. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en weinig voorzieningen op loopafstand, wat wonen minder voor de hand liggend maakt.

Hoe is het openbaar vervoer in deze buurt?

Het openbaar vervoer is beperkt. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 18,44 km afstand, dus dat is niet praktisch.

Wat zijn de bijkomende kosten zoals energiekosten?

Het energielabel A+ betekent dat het pand zeer zuinig is. De exacte stookkosten hangen af van het gebruik en de installaties, maar je kunt rekenen op lage energielasten in vergelijking met oudere panden. Er zijn geen VvE-kosten, want het is een zelfstandig object.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn voorzieningen op fietsafstand. De dichtstbijzijnde basisschool (RK Basisschool Teresia) ligt op 689 meter, en het voortgezet onderwijs (Dr. Mollercollege) op 1,2 km. Supermarkten zoals Jumbo en Albert Heijn zijn op ongeveer 800 meter. Het centrum van Waalwijk is verder weg, ongeveer een uur lopen.