Woning te koop: Baarsjesweg 313, Amsterdam
Onder bod

Baarsjesweg 313

Paramariboplein en omgeving, Amsterdam

€ 1.000.000
Buurt Paramariboplein en omgeving, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Jumbo op 91m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
50% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement in de Westindische Buurt

Dit appartement aan de Baarsjesweg 313 in Amsterdam is een knusse woning van 28 m², gebouwd in 1930. Het energielabel C betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €1.000.000 is aan de hoge kant, vergeleken met andere woningen in Amsterdam.

Buurt Paramariboplein e.o.

De buurt Paramariboplein e.o. is een rustig deel van Amsterdam, zoals een bewoner zegt: "Het is een lekker rustig buurtje dat aan de rand van de stad zit maar nog steeds dichtbij veel goede voorzieningen." Een ander noemt het "gezellig" met veel pleintjes voor kinderen. Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt gemiddeld een 6,4. De buurt Paramariboplein e.o. telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo of Lidl, beide om de hoek op 91 meter. Ook Albert Heijn is op loopafstand. OBS Corantijn en Brede School Annie M.G. Schmidt zijn twee straten verder. De gemeente Amsterdam biedt verder tal van voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via B.V. Deltam Makelaardij o.g. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.000.000
Prijs per m²€ 35.714
Woonoppervlakte28m²
Perceeloppervlakte1361m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC
BuurtParamariboplein en omgeving
WijkWestindische Buurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Baarsjesweg 313, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

8.1
Arjen van Duijvenbode
20-01-2026
Rustig en mooi deel van Amsterdam

Het is een lekker rustig buurtje dat aan de rand van de stand zit maar nog steeds dichtbij veel goede voorzieningen die een stad te bieden heeft. De buurt is nog steeds mooier aan het worden.

7.8
Ravi
21-12-2024
Gezellig

Altijd leuk heel veel pleintjes voor je kinderen en ook veel oppas huizen dus eigenlijk perfect voor een gezin

3.3
S.C
02-11-2023
Verpest

De bewoners zijn asociaal, niemand houd de buurt netjes, de tuintjes worden als honden uitlaat plekken gebruikt, jammer maar deze buurt is extreem achteruit gegaan.

Buurt statistieken

Gegevens uit Paramariboplein en omgeving

Inwoners3.745
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Paramariboplein en omgeving

Woningvoorraad1.986
Gem. WOZ-waarde€ 579.000
Koopwoningen36%
Huurwoningen64%

Supermarkten

151 binnen 5 km

Jumbo
Baarsjesweg 303-305
91m
Lidl
Baarsjesweg 306-309
91m
Albert Heijn
Overtoom 454H
535m

Scholen

191 binnen 5 km

OBS Corantijn
Basisonderwijs · 207 leerlingen
438m
Brede School Annie M.G. Schmidt
Basisonderwijs · 376 leerlingen
472m
Postjes College - iHub onderwijs (voorheen Altra)
Speciaal onderwijs · 33 leerlingen
579m

Veelgestelde vragen

Over Baarsjesweg 313, Amsterdam

Welk energielabel heeft Baarsjesweg 313?

De woning aan Baarsjesweg 313 in Amsterdam heeft energielabel C.

Is de prijs van €1.000.000 reëel voor 28 m²?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €506.000 voor koopwoningen. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €9.553, terwijl deze woning uitkomt op €35.714 per m². Dat is uitzonderlijk hoog, mede door het kleine oppervlak. De woning is wel gelegen in een rustige buurt met goede voorzieningen.

Hoe is de buurt om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een gemiddeld rapportcijfer van 6,4. Positieve punten zijn de rust, de pleintjes en de nabijheid van voorzieningen. Een bewoner noemt het 'een lekker rustig buurtje'. Er is echter ook kritiek: een enkeling vindt dat de buurt achteruit is gegaan door asociaal gedrag.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt hebben alle koopwoningen een label D of lager, dus dit appartement scoort relatief goed. Je kunt verwachten dat de energiekosten meevallen, maar reken niet op extreem lage rekeningen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. OBS Corantijn ligt op 438 meter en Brede School Annie M.G. Schmidt op 472 meter. Ook is er een school voor voortgezet speciaal onderwijs op 579 meter. Voor middelbaar onderwijs moet je iets verder, naar 1,7 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,9 km afstand. Dat is ongeveer 20 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. De buurt is verder goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement van 28 m² met bouwjaar 1930. Het is een koopwoning, geen huur. De woning is relatief klein, maar in een populaire stad als Amsterdam is dat niet ongewoon. Het is geschikt voor een starter of iemand die compacter wil wonen.