Woning te huur: Balijelaan 21BS, Utrecht
13 uur geleden ontdekt
HurenUtrechtZuidwestDichterswijkBalijelaan 21BS

Balijelaan 21BS

Dichterswijk, Utrecht

€ 2.950 p.m.
Buurt Dichterswijk, UtrechtBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Albert Heijn op 147m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
47% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement in de Dichterswijk

Deze huurwoning aan de Balijelaan in Utrecht is een compact appartement van 53 m², gebouwd in 1926. De advertentie vermeldt geen woningtype of energielabel. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Met een huurprijs van €2.950 ligt deze woning 47% boven het buurtgemiddelde van €2.001. Bekijk ook andere huurwoningen in Utrecht.

De buurt Dichterswijk

Dichterswijk is een buurt in Utrecht met zo'n 5.800 inwoners. Het is een jonge buurt: de meeste bewoners zijn tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens. Een bewoner (TopBoy28) zegt: "Deze buurt was vroeger een achterstandswijk met veel problemen. Nu is er veel nieuwbouw gekomen. Maar achter de muren van de huis zijn er nog steeds problemen." Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 7,1. Lees meer over de buurt Dichterswijk.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Albert Heijn (op 147 meter) of Coop (op 300 meter). Ook PLUS is twee straten verder. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals KBS Gertrudis (op 284 meter) en Openbare Basisschool De Kleine Dichter (op 324 meter). Het station Utrecht Centraal is tien minuten lopen. De gemeente Utrecht biedt verder veel voorzieningen op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Rotsvast Utrecht. De makelaar heeft geen woningtype of energielabel gepubliceerd.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.950 p.m.
Prijs per m²€ 56 p.m.
Woonoppervlakte53m²
Perceeloppervlakte138m²
Bouwjaar1926
BuurtDichterswijk
WijkZuidwest
GemeenteUtrecht

Locatie

Balijelaan 21BS, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.1
Victor de Vroomen Stoppelenburg
15-08-2023
TopBoy28

Deze buurt was vroeger een achterstandswijk met veel problemen. Nu is er veel nieuwbouw gekomen. Maar achter de muren van de huis zijn er nog steeds problemen. Voor de rest wonen er veel racisten. De buurt is mooi opgeknapt ziet er beter uit dan vroeger. Er zijn ondertussen scholen opgeknapt voor de kleine kinderen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Dichterswijk

Inwoners5.795
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Dichterswijk

Woningvoorraad2.335
Gem. WOZ-waarde€ 524.000
Koopwoningen57%
Huurwoningen43%

Supermarkten

68 binnen 5 km

Albert Heijn
Vondellaan 200
147m
Coop
Rijnlaan 72A
300m
PLUS
Croeselaan 297-299
389m

Scholen

130 binnen 5 km

KBS Gertrudis
Basisonderwijs · 545 leerlingen
284m
Openbare Basisschool De Kleine Dichter
Basisonderwijs · 361 leerlingen
324m
OBS Maaspleinschool
Basisonderwijs · 72 leerlingen
634m

Veelgestelde vragen

Over Balijelaan 21BS, Utrecht

Is €2.950 een realistische prijs voor deze woning?

De huurprijs van €2.950 ligt 47% boven het buurtgemiddelde van €2.001. De woning is met 53 m² kleiner dan het gemiddelde in de buurt (84 m²). Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en het energielabel, die niet in de advertentie staan.

Wat is de oppervlakte van deze woning?

De oppervlakte is 53 m². Dat is 37% kleiner dan het gemiddelde in de buurt (84 m²).

Hoe snel worden woningen in Dichterswijk verhuurd?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 21 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve huurmarkt.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie.

Wat voor type woning is dit?

Het woningtype staat niet in de advertentie. Op basis van de oppervlakte en het bouwjaar (1926) gaat het waarschijnlijk om een appartement, maar dat is niet bevestigd.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

Rotsvast Utrecht heeft op de bronnen alleen de straat en prijs gepubliceerd. Woningtype en energielabel staan niet in de advertentie.

Rotsvast Utrecht
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Rotsvast Utrecht
rotsvast.nl
Bekijk
Rotsvast Utrecht Beheer
vastgoednederland.nl
Bekijk