Woning te koop: Beckumerstraat 15, Hengelo

Beckumerstraat 15

Tuindorp ’t Lansink, Hengelo

€ 510.000
Buurt Tuindorp ’t Lansink, HengeloBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 901m²
901m² woonoppervlakte
Aldi op 461m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis in Tuindorp 't Lansink

Deze woning aan de Beckumerstraat 15 ademt de sfeer van 1929, met een moderne twist dankzij energielabel A+++. Met 901 m² grond is er ruimte om je heen, midden in een van de mooiste buurten van Hengelo. De vraagprijs van €510.000 is marktconform voor een woning van dit formaat en deze kwaliteit in deze buurt. Vergelijk het met andere woningen in Hengelo om een goed beeld te krijgen.

Tuindorp 't Lansink: rustig en groen

Tuindorp 't Lansink is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 1950 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent, maar waar ook genoeg privacy is. De buurt Tuindorp 't Lansink staat bekend om zijn karakteristieke architectuur en ruime opzet.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Op loopafstand vind je een Aldi, Jumbo en Albert Heijn, allemaal op een paar minuten lopen. Ook basisscholen zijn dichtbij: KBS de Wheele en Beekpark liggen op loopafstand. De gemeente Hengelo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van winkels tot sportclubs.

Aangeboden door Elst&co Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Elst&co Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 510.000
Prijs per m²€ 566
Woonoppervlakte901m²
Perceeloppervlakte2005m²
Bouwjaar1929
EnergielabelA+++
BuurtTuindorp ’t Lansink
WijkWilderinkshoek
GemeenteHengelo

Locatie

Beckumerstraat 15, Hengelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Tuindorp ’t Lansink

Inwoners1.950
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Aldi
Dikkersplein 11
461m
Jumbo
Dikkersplein 9
478m
Albert Heijn
Boekeloseweg 26
497m

Scholen

6 binnen 5 km

Het Twickel College Borne
Voortgezet onderwijs · 328 leerlingen
3928m
KBS de Wheele
Basisonderwijs · 307 leerlingen
3955m
Beekpark
Basisonderwijs · 220 leerlingen
4498m

Veelgestelde vragen

Over Beckumerstraat 15, Hengelo

Welk energielabel heeft Beckumerstraat 15?

De woning aan Beckumerstraat 15 in Hengelo heeft energielabel A+++.

Is €510.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €510.000 is marktconform voor een woning van 901 m² grond met energielabel A+++ in Tuindorp 't Lansink. De buurt is gewild vanwege de rust en groene omgeving, maar de prijs ligt aan de hoge kant voor een woning uit 1929.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het treinstation van Hengelo ligt op 1,2 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dit is handig voor reizen naar Enschede, Deventer of verder.

Hoe is de buurt Tuindorp 't Lansink om in te wonen?

Tuindorp 't Lansink is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen ongeveer 1950 mensen, waaronder veel gezinnen en ouderen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals KBS de Wheele (0,4 km) en Beekpark (0,4 km). Voor voortgezet onderwijs is Het Twickel College Borne op 3,9 km afstand. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij, op 0,4 km.