Woning te koop: Begijnstraat 39, Etten-Leur
KopenEtten-LeurNoord woongebiedNoord 4Begijnstraat 39

Begijnstraat 39

Noord 4, Etten-Leur

€ 798.000
Buurt Noord 4, Etten-LeurBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 188m²
188m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in rustige buurt

Deze gloednieuwe woning aan de Begijnstraat in Etten-Leur ademt rust en ruimte. Met 188 vierkante meter woonoppervlak en een bouwjaar van 2025 is het een moderne, energiezuinige woning. De prijs van €798.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en de ruime opzet. Vergelijkbare woningen in Etten-Leur laten zien dat dit prijsniveau gangbaar is voor dit type woning.

Buurt Noord 4

De buurt Noord 4 is een rustige woonwijk met 350 inwoners. Het is een gemengde buurt: veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is 2023, wat duidt op een stedelijk woonmilieu. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl (om de hoek) of Jumbo (twee straten verder). Ook Dirk en Aldi zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt: Katholieke Basisschool De Hasselbraam en De Leest liggen op loopafstand, net als Katholieke Basisschool De Pontus. De gemeente Etten-Leur biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Heijblom Makelaardij Etten-Leur aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 798.000
Prijs per m²€ 4.245
Woonoppervlakte188m²
Perceeloppervlakte337m²
Bouwjaar2025
BuurtNoord 4
WijkNoord woongebied
GemeenteEtten-Leur

Locatie

Begijnstraat 39, Etten-Leur

Buurt statistieken

Gegevens uit Noord 4

Inwoners350
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Lidl
Van Bergenplein 8-12
593m
Jumbo
Geerkade 9
660m
Dirk
Schoonhout 115
1064m

Scholen

18 binnen 5 km

Katholieke Basisschool De Hasselbraam
Basisonderwijs · 129 leerlingen
567m
De Leest
Basisonderwijs · 316 leerlingen
588m
Katholieke Basisschool De Pontus
Basisonderwijs · 390 leerlingen
589m

Veelgestelde vragen

Over Begijnstraat 39, Etten-Leur

Is €798.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 188 m² in Etten-Leur. Nieuwbouw is doorgaans duurder dan bestaande bouw, en dit prijsniveau past bij de oppervlakte en moderne afwerking. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Noord 4 om in te wonen?

Noord 4 is een rustige, gemengde wijk met veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. Het is stedelijk qua dichtheid, maar de sfeer is kalm. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten en scholen. De misdaadcijfers zijn laag met 23 misdrijven per jaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Katholieke Basisschool De Hasselbraam (567 m), De Leest (588 m) en Katholieke Basisschool De Pontus (589 m). Ook is er voortgezet onderwijs op 1,9 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?