Vrijstaande woning te koop: Beuzelshoek 8, Laren (Ge)
12 uur geleden ontdekt
KopenLochemVrijstaande woningenBeuzelshoek 8

Beuzelshoek 8

Verspreide huizen Verwolde, Lochem

€ 1.700.000
Buurt Verspreide huizen Verwolde, Laren (Ge)Bekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 354m²
354m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een rijke historie

Deze vrijstaande woning uit 1907 staat op een ruim perceel van 10.000 m², midden in het groene buitengebied van Laren (Ge). De woning is volledig gerenoveerd en heeft een energielabel A++, wat bijzonder zuinig is voor een woning van deze leeftijd. Met 354 m² woonoppervlak is er volop ruimte voor een groot gezin of wie graag veel leefruimte heeft. De vraagprijs van €1.700.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste van dit type woningen in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Lochem.

De buurt Verspreide huizen Verwolde

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Verwolde, een landelijk gebied met veel rust en ruimte. De buurt telt ruim 1.000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een omgeving met voornamelijk eengezinswoningen en koopwoningen. De stedelijkheid is zeer laag, met een omgevingsadressendichtheid van 42 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een rustige, groene woonomgeving. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Verwolde.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op ongeveer 1,5 km afstand, of bij de Aldi en Lidl op zo'n 3 km. In de omgeving zijn diverse basisscholen, zoals de Prins Hendrik Daltonschool en Meester G. Propschool, beide op ruim 3,5 km. Ook is er een kinderdagverblijf op 2,5 km. Het treinstation ligt op 6,7 km. De gemeente Lochem biedt een mooie mix van natuur en voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars en Rentmeesters Gorssel op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.700.000
Prijs per m²€ 4.802
Woonoppervlakte354m²
Perceeloppervlakte10000m²
Bouwjaar1907
EnergielabelA++
BuurtVerspreide huizen Verwolde
WijkLaren
GemeenteLochem

Locatie

Beuzelshoek 8, Laren (Ge)

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Verwolde

Inwoners1.015
Mannen52%
Vrouwen47%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Holterweg 10
1466m
Aldi
Hanzeweg 17
3184m
Lidl
Julianaweg 9
3519m

Scholen

8 binnen 5 km

Scholengemeenschap Klein Borculo voor Zeer Moeilijk Opvoedbare Kinderen Vbo
Speciaal onderwijs · 24 leerlingen
2010m
Bartimeus OWI voor Visueel Gehandicapte Leerlingen
Speciaal onderwijs · 22 leerlingen
3439m
Prins Hendrik Daltonschool i.o.
Basisonderwijs · 76 leerlingen
3766m

Veelgestelde vragen

Over Beuzelshoek 8, Laren (Ge)

Welk energielabel heeft Beuzelshoek 8?

De woning aan Beuzelshoek 8 in Laren (Ge) heeft energielabel A++.

Is €1.700.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.700.000 is aan de hoge kant, maar gezien de unieke combinatie van een vrijstaande woning uit 1907 met een energielabel A++, 354 m² woonoppervlak en een perceel van 10.000 m², is de prijs marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Laren (Ge), op 6,7 km van het treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg. De dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) is op 1,5 km, en basisscholen zijn op ruim 3,5 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A++, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De stookkosten zullen laag zijn in vergelijking met woningen met een lager label. Dit is bijzonder voor een woning uit 1907, die waarschijnlijk grondig is gerenoveerd.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 10.000 m² groot, wat zeer ruim is. Dit biedt mogelijkheden voor een grote tuin, wellicht een moestuin, of gewoon veel privacy en groen om de woning heen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse basisscholen op ongeveer 3,5 km afstand, zoals de Prins Hendrik Daltonschool en Meester G. Propschool. Ook is er een kinderdagverblijf op 2,5 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Lochem of Borculo, op 7,5 km.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning, gebouwd in 1907. Het woonoppervlak is 354 m², verdeeld over meerdere verdiepingen. De woning is gerenoveerd en heeft een modern energielabel.

Drieklomp Makelaars en Rentmeesters Gorssel
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod