Woning te koop: Binnenmolenstraat 6B, Tiel
Onder bod
KopenTielTiel kernBinnenstadBinnenmolenstraat 6B

Binnenmolenstraat 6B

Binnenstad, Tiel

€ 435.000
Buurt Binnenstad, TielBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Albert Heijn op 238m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
40% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Binnenstad

Dit appartement aan de Binnenmolenstraat 6B in Tiel ademt historie met een bouwjaar van 1900. Met 96 m² woonoppervlak biedt het een fijne basis in het hart van de stad. De vraagprijs van €435.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Tiel, maar de unieke ligging en het karakter maken het een bijzondere optie.

De buurt: levendig en uitdagend

De buurt Binnenstad is een levendige omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een gemiddeld rapportcijfer van 6,94. Een bewoner zegt: "Prima buurt met alle voorzieningen binnen 5 minuten, verder altijd gezellig met kroegjes en terrasjes op loop afstand." Een andere bewoner noemt echter overlast: "We hebben hier bijna dagelijks te maken met te hard rijders, beschonken mensen en mensen die onder invloed zijn van andere verdovende middelen." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook de Jumbo en Lidl zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Montessori Tiel en Floriant, beide op loopafstand. De gemeente Tiel biedt verder een treinstation op 1,5 km afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via kek! Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 435.000
Prijs per m²€ 4.531
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte1004m²
Bouwjaar1900
BuurtBinnenstad
WijkTiel kern
GemeenteTiel

Locatie

Binnenmolenstraat 6B, Tiel

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

5.9
Maran Herkendaal
22-12-2025
Het is er nooit saai

Om eerlijk te zijn, zijn er een hoop verbeterpunten bij ons in de buurt. We hebben hier bijna dagelijks te maken met te hard rijders, beschonken mensen en mensen die onder invloed zijn van andere verdovende middelen. We wonen in een straat met een coffeeshop, maar er wordt hier ook veel gedealt. We zijn al meermaals bedreig o.a. door mensen die hier verblijven met een visum. We hebben overlast van uitgaand publiek die middenachtelijk staan te schreeuwen, en er wordt hier regelmatig afval op strast gedumpt. Kort om deze omgeving is geenszins veilig om te wonen met 2 kleine kinderen. We moeten ook vaak melding maken van de genoemde zaken, maar er wordt nagenoeg niets mee gedaan door de gemeente.

8.0
Guus
21-09-2024
Prima buurt maar met overlast van o.a. koffieshops

Prima buurt met alle voorzieningen binnen 5 minuten, verder altijd gezellig met kroegjes en terrasjes op loop afstand. Enige nadeel is eigenlijk de overlast van Zwervers en junks rondom de koffieshops

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners2.150
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad1.443
Gem. WOZ-waarde€ 233.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen74%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
Molenstraatje 2
238m
Jumbo
De Kranshof 3
735m
Lidl
De kranshof 1
735m

Scholen

31 binnen 5 km

Sonnewijser route Arbeid Tiel
Speciaal onderwijs · 50 leerlingen
281m
Sonnewijser unit vervolgonderwijs Tiel
Speciaal onderwijs · 139 leerlingen
430m
Lingecollege vwo en havo
Voortgezet onderwijs · 1026 leerlingen
480m

Veelgestelde vragen

Over Binnenmolenstraat 6B, Tiel

Is €435.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €435.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €311.804 in de buurt en ook boven de mediaan van €354.475. Wel is het appartement met 96 m² groter dan het gemiddelde van 110 m² in de buurt? Nee, het is iets kleiner. De prijs per m² is met €4.531 hoger dan het buurtgemiddelde van €4.482. Het is dus aan de hoge kant, maar de unieke ligging in de Binnenstad kan dit rechtvaardigen.

Hoe is de veiligheid in de Binnenstad van Tiel?

Uit buurtreviews blijkt dat er overlast is van hardrijders, beschonken mensen en drugsoverlast rondom coffeeshops. Een bewoner noemt de buurt "geenszins veilig om te wonen met 2 kleine kinderen". Er zijn 318 misdrijven geregistreerd in de buurt, maar dit cijfer is niet uitgesplitst naar type. Het is goed om je bewust te zijn van deze aspecten.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De Binnenstad biedt veel voorzieningen op loopafstand. De Albert Heijn zit op 238 meter, Jumbo en Lidl op 735 meter. Basisscholen zoals Montessori Tiel (503 m) en Floriant (673 m) zijn dichtbij. Ook zijn er restaurants op 200 meter en een park op 400 meter. Het treinstation van Tiel ligt op 1,5 km.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label A+, 11,1% label A, 11,1% label B, 22,2% label C en 22,2% label D of lager. Omdat het bouwjaar 1900 is, kan het label lager uitvallen, maar dit is niet met zekerheid te zeggen.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

Met 96 m² woonoppervlak is het aannemelijk dat er meerdere kamers zijn, maar exacte aantallen zijn niet bekend. Neem contact op met de makelaar voor een plattegrond.

Is er een tuin of balkon?

In de beschikbare gegevens wordt geen tuin, balkon, terras of dakterras genoemd. Het is een appartement in een oud pand, dus buitenruimte is mogelijk beperkt. Vraag de makelaar naar de exacte situatie.